Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha szőrén akarok majd lovagoln...

Ha szőrén akarok majd lovagolni, hogyan kell felülni, mihez "kapaszkodjak" hogy feltudjam húzni magam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Mar mögött össze lehet fogni a sörényt egy jó nagy csomóba, másik kezeddel meg a hátát támasztod. Nem fáj neki. :) De azért próbálj meg inkább lendületből ugrani, és ne a sörényét húzni...vagy valamire felállni és úgy, vagy dobasd fel magad.
2011. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
26%
A LÓHOZ!
2011. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk ilyenkor vagy feldob valaki, vagy ha nincs, aki segítsen, akkor odavezetem a lovat a padhoz, és arról szállok fel.
2011. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
igen állj mellé, nézz a fara felé, a jobb kezeddel fogd meg a sörényét (nyugi nem fáj neki) legdítsd a ball lábad, és ugorj fel. Ha ez nem megy (nekem se mindig sikerül), akkor fuss neki a faránál, és mintha bakot ugornál:D e ezt csak akkor ha nem rúg a ló. Sok sikert :)
2011. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
én kerítésről szoktam.. :)
2011. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 x) ***** válasza:
40%
Vagy pár lépés távolságból nagy lendülettel elindulni és ugrani egy nagyot és kapaszkodni a sörénybe :) én is így szoktam, persze az én lovam hozzá van szoktatva szóval azért akármilyen lóval nem lehet megcsinálni, csak a nyugodtabb fajtával :)
2011. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy csikós bemutatóra ott meglátod és rájössz :)
2011. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Tegnap 21.17. te melyik oldalról szállsz fel a lóra???????


Kérdező: nem felhúzod magad, hanem felugrasz.

2011. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Utolsónak igaza van. Nem a jobb kezeddel fogod meg a sörényét hanem a ballal. Ugyanis bal oldalról szállunk fel a lóra. :)
2011. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

semikép se ugorj! nem tesz jót a hátának csak finoman szabad beleülni!

mász fel valami olyanra amiröl magasabb vagy mint a ló és csak tedd át rajta a lábad vagy kérj meg valakit ,hogy dobjon föl, de ugrani nem szabad!

2011. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!