Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy haflingival jól járnék?

Egy haflingival jól járnék?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mit akarsz vele. Galoppversenyen pl. nem járnál jól vele.
2011. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
eléggé soványka a kérdésed -.-" jelentem is!
2011. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hobbi szinten szeretnék vele dolgozni addig,amíg nem lesz tökéletes a lovastudásom...
2011. szept. 9. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit makacs, de azért lehet vele bírni. Hobbi célra szerintem alkalmas.
2011. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
44%
Igazából nem sokban tér el a "rendes lovaktól" hobbylónak persze azért nem rossz... némelyik kissé nehéz eset de annyiból jobb hogy kisebb mint a normál lovak, nem mondom hogy kisebbet lehet róla esni, mert ez nem igaz. Ha nagyon kezdő vagy akkor inkább vegyél egy pónit bár azzal nem sokat tudsz kezdeni. Egyébként meg nekem sosem volt pónim vagy kislovam és mégis csak beletanultam a lovaglásba nagyobb lovakon is.. csak keress valami jól idomított nyugodt lovacskát :)
2011. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
A hafik aranyos lovak, nyugodtak, de néha elég lusták tudnak lenni. Igazából a hobbira / tanulásra szánt ló fajtája mindegy, a személyisége, munkához való hozzáállása, idomítottsága a fontos, és az, hogy "illjetek" egymáshoz. Egy fajtán belül is nagyon el tud térni a lovak viselkedése. Nekem pl. egy félvérem van, aki 75% telivér, mégis pályán olyan nyugodt, és kiegyensúlyozott hogy akár a 3 éves unokaöcsémmel is rá merek ülni. Én úgy gondolom hobbi lovaglásra nem muszáj fajtiszta lovat venni, de persze ez a te döntésed. Ha komolyabban érdekel a téma, akkor kérdezd meg az oktatódat / lovas ismerősödet hogy mit ajánl :)
2011. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erős .nyugodt. hidegvérű .és póni kategóriában sorolják ,hobbinak nagyon jó.
2011. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!