Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a haflingi kancána...

Szerintetek a haflingi kancának milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés
Haflingi,kanca,fakó(egyértelmű). Szeretem a kéket,de nem tudom,hogy állna neki.Pirosat semmiképpen nem akarok neki,mert nem tetszik.Szerintetek ?
2011. szept. 12. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
barna vagy citromsárga,, esetleg fehér, de a legeslegjobban a krémszínek szerintem. a lényeg hogy valami semleges, világos szín legyen :) üdv.
2011. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
100%
Talán a fekete sem lenne rossz... nézegess a neten képeket fakó lovakról ott biztos találsz olyat ahol föl van szerszámozva és eldöntheted hogy neked melyik szín tetszik :)
2011. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi kérdéseket! Amúgy világos színeket nem nagyon akarok,mert hamar koszolódik.Szerintetek a kék hogy állna neki ? Nincs kötőfékje,mert iskola ló volt,de tanítgatom...Mindig az edzőm lovának a kötőfékjét rakom rá,ha szerelem,vagy ha kiviszem legeni.De 1. nem akarom használni 2.szegény lovon úgy lóg... 3.szerintem neki sem kányelmes úgy.
2011. szept. 12. 20:35
 4/7 x) ***** válasza:
100%
Az hogy iskolaló volt meg az hogy nincs kötőfékje hogy függ össze? :) de egyébként nem hiszem hogy a nagyon élénk színek jól állnának egy haflingi lónak.
2011. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a kék nemigen állna jól egy fakó kancának. A pirossal / vörössel mi a probléma? Az szép lenne. Ha sötétet akarsz, akkor marad a fekete, vagy ha az nem, akkor szerintem nagyon jól nézne még ki a bézs / barna színpárosítás, bár nem tudom hogy kancához ez hogy menne... A kéket szvsz nem kéne erőltetni, de ha neked ez tetszik, akkor természetesen vedd meg azt, elvégre a te lovad, a te ízlésednek kell hogy megfeleljen a színösszeállítás :)
2011. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Łovas ***** válasza:
100%
A kék egy haflingi kancának nem igen állna jól. Szerintem a sötét lila viszont pompásan nézne ki rajta!:)
2011. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Láttam pár haflingit,amelyiken kék nyeregalátét volt meg kötőfék.Szerintem szép volt.A sötétlilával semmi gondom sincs,csak olyan színben nem találtam sem kötőféket,ínvédőt és nyeregaátétet sem... :/


Amúgy úgy függ össze hogy iskola ló volt,és nincs kötőfékje,hogy volt vagy 25 ló,és egyiknek sem fognak venni külön külön kötőféket...

2011. szept. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!