Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Néha a lovam megrázkódik...

Néha a lovam megrázkódik akkor is, amikor a nyereg is, és én is rajta vagyok. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Lovaglásnál, amikor megállok, a lovam kirázza magát. Nem számít neki az, hogy én is rajta vagyok. Engem nem zavar, habár kicsit fura élmény, mert vele együtt engem is átráz. Mitől van ez? Mit jelenthet?
2011. szept. 14. 02:08
 1/3 x) ***** válasza:
82%
Viszket neki valamije de nem tudja megvakarni és ezért végigrázza az egész testét hogy ne viszkessen tovább :) lehet hogy valahol csiklandozza a nyereg vagy az izzasztó, vagy csak a legyeket hajtja.
2011. szept. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
egyetértek az előzővel. nekem is csinálta párszor a lovam. pl egyszer fedelesben. nagy volt a pór is mindenki poroslett és megrázta magát. vagy ha nagyon leizzadnak akkor is szokták.
2011. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Izzad, vagy valami van rajta. Nekem a mosóban szokta:)
2011. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!