Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olvastam, hogy a lovak lószíné...

Olvastam, hogy a lovak lószínére több, mint 300 kifejezés van. Hol lehet ezeket megtalálni? Valaki gondolom összegyűjtötte ezeket.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Hol olvastad?


Mert van pej, sárga, szürke, fakó, tarka, palomino, fekete, tarka, pinto, de pl. a gesztenyepej, legyesszürke már változatok, árnyalatok

2011. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
60%
Én még árnyalatokkal együtt se tudnék 300at felsorolni. Valamit szerintem félreértettél :)
2011. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem értettem félre!

Tudom, hogy vannak az alapszínek, fekete, pej, szürke, stb. stb

De őseink állítólag minden árnyalatot megkülönböztettek Pl. kékszürke, vércseszín, tarka fakó, veres pej, szegszínbarna és seregélyszürke, stb. Ilyenekre gondoltam.

Hogy hol hallottam? Olvastam egyszer vagy a Lovas magazinban, vagy a Lovas életben.

2011. szept. 16. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

szia!


Ezt én is olvastam már, de sajnos segíteni nem tudok :(. Pedig kíváncsi lennék rá én is.

2011. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt egész sokat összegyűjtöttek

2011. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Húúúú, nagyon szépen köszönöm! Ilyenekre gondoltam!!!
2011. szept. 16. 11:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Gabica27, akkor már ketten vagyunk. Az utolsó hozzászóló talált néhány érdekes kifejezést.
2011. szept. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!