Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van Miskolc közelében olyan...

Van Miskolc közelében olyan lovarda ami megfelelne nekem (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Olyan lovarda kéne, ami nincs túl messze Miskolctól, de nem is nagyon drága a lovasoktatás, mint pl. a Balogh-Liget ahol 2100 Ft egy fél óra lovaglás (oda járok most). Ahol kedves és tapasztalt az oktató és a lovak sincsenek elrontva, megfelelnek a tanulóknak. Ja és lehetőleg legyen jó társaság és olyanok akikkel lehet barátkozni.

Ha tudtok ilyet légyszike írjatok! Saját véleményeket is várok, meg persze ha van, lovardahonlapokat.

Köszi, fontos lenne!

Mert lovardát váltanék


2011. szept. 16. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tata Lovasudvar !!

Ongán található , és szuper hely! :)

2011. szept. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. szept. 16. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Mogyorósi lovarda, én ide járok, nagyon jó :D

Miskolc mellett, Mályi előtt van. 1800Ft fél óra, 3000Ft egy óra, de nagyon megéri, mert ha még félórát lovagolsz is egy héten, azzal is tudsz fejlődni mert annyira jó az oktatás!

[link] ez a honlapja itt mindent megtalálsz :)

2011. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írtam neked privátot az e-mail címedre.
2011. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de szerintem nem váltok lovardát

De ha egyszer kell, akkor tudni fogom

2011. szept. 17. 13:58
 6/6 anonim válasza:
Miskolctól nem messze az Appel Lovaskertet tudom ajánlani Kistokajban. 8 éve járok oda, szerintem nagyon-nagyon jó hely, én is egy lovasuk vagyok és szeretek barátkozni :). A lovak kedvesek, emberszeretőek, legtöbbjük bújós is. Haladóknak egy óra 1500 Ft, Kezdőknek 2000 Ft. Várunk szeretettel, bővebb infókért pedig írj privátban :)
2012. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!