Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten lovarda hol van?...

Budapesten lovarda hol van? Lent leírom bővebben.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Keresek Budapest-en a 11. kerület környékén egy nagyon jó lovardát.

Legyen:

-fedett pályája

-ugrást oktató edző

-legyen bértartás

- a bértartása max. 60-70.000 ft-legyen

-normális, rendezett lovarda legyen

Az internetet bújom már vagy 3 napja, hogy hol van jó lovarda. Találtam egyet de a bértartás 100.000 ft-volt a és nekem van 2 lovam így egy kicsit húzós lenne...valami jó hely?

Előre is köszönöm!


2011. szept. 16. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a 11 kerület eléggé pest közepén van, ott nincs olcsó lovarda, sőt, lovarda sincsen. Könnyen megközelíthető helyen a honvéd és a tatter van, de az mindkettő kegyetlen drága, no meg én amúgy se vinnék oda lovat.

Csömör fele van rengeteg lovarda.

2011. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is Budapesten kerestem lovardát.

Van a 17. kerületben két lovarda is. A Cinkotai Lovarda meg a Berri. Mind a kettőt megnéztem, és a Cinkotai tetszett is nagyon. Ott 60, 55 illetve 50 a tartás, attól függ, hogy melyik istállóban. Van fedett pályájuk is, és versenylovak is. A lovak pedig nagyon szépen néznek ki.

És ami még plussz volt benne, hogy láttam két tisztavérű frízt. De mindegyik ló nagyon szép.

Nem tudom, hogy autód van-e, de ha nincs, akkor sem olyan húzós, mert a buszmegállóhoz is közel van.

2011. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!