Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mernétek így vadászlovagláson...

Mernétek így vadászlovagláson részt venni?

Figyelt kérdés

Hogy a lovas 3 hónapja vágtázik a lovat meg 5 hónapja lovagolják?

Úgy, hogy a ló nyugodt, jóindulatú?


16/f


2011. szept. 18. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2011. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
merni mernék, de szerintem nem úsznám meg esés vagy kisebb sérülés nélkül : )
2011. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 x) ***** válasza:
Talán.. de inkább nem ajánlom. Attól függ mennyire tapasztalt emberekkel mész és mennyire tudnak rád odafigyelni. De ez vadászat közben nem könnyű úgyhogy inkább tanulgass még.
2011. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
simán.
2011. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy valaki 3 hónapja vágtázik lehet nagyon jó lovas, és a ló is lehet egy terepbiztos ló, aki nem fog elvinni a francba.

Aztán lehet pont az ellenkezője fog történni.

Én olyan tanácsát kérném a helyedben inkább, aki ismer téged is, a lovat is.

2011. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. Hát a ló nagyon nyugodt. 8-10 éves gyerekek ülnek rajta futószáron és semmit nem csinál.
2011. szept. 18. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ne szórakozz, az, hogy lovardában pályán nyugodt köszönőviszonyban sincs azzal, amit sok ló, sok ember között terepen csinálni fog. Erre képezni kell a lovat, de amit 5 hónapja lovagolnak az még belovagolva sincs. Ez nem bátorság kérdése, hanem eszetlen hülyeségé, mert nemcsak a sajátod de a ló épségét is kockáztatod.
2011. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
NEM!!! Főleg, hogy nem vagy nagykorú.
2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Milyen vadászat?

Ez az egész arról szól, hogy kint kell lovagolni. Lépés,ügetés, vágta. Ki mit szeretne és 5-6 fős csapatba lovagolnak végig. Aztán van benne , egy olyan rész ahol van a "róka" (aki egy lovas, vágtázik.) Aztán a többieknek kell "üldözniük" és azon a lovason akit üldöznek van valami rókafark és azt kell megszerezniük. De ezen az üldözős dologon nem kell mindenkinek részt venni. Csak aki akar.

2011. szept. 18. 21:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Bár én már egy beszarni 20 éves vénség vagyok, aki ügyel a lova, no meg a saját épségére is. Kezdő ló, kezdő lovas párosítás eleve nem tuti.
2011. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!