Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jövőre is megrendezik a...

Jövőre is megrendezik a Nemzeti (szégyen) Vágtát ezek után?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 19. 13:17
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Osszátok a képeket, videókat mindenfelé, ne engedjük, hogy jövőre is legyen létjogosultsága egy ilyen állatkínzó primitív programnak!
2011. szept. 19. 13:18
 2/41 anonim válasza:
100%
Ez iszonyat!!!!Szegény pára!!!
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a link címét, meg se merem nyitni. Szegény paci, Isten nyugosztalja.
2011. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Én se értek vele egyet, az egész a pénzről szól, nem a lovakról és a hagyományőrzésről.

Az ország számos területén rendeznek lovas találkozókat, azok sokkal jobbak!!

2011. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
igen... én sajnos megnéztem. alig hittem a szememnek. Párom sokat tud a lovas életről, lovakról, istállókról, ő mondta, hogy minden évben történik ilyen. És ez nem a verseny kockázata, hanem mert totál alkalmatlan a helyszín erre, de a Hősök terén több pénzt hoz, mert a Kincsem Parkig már nem megy el a jónép. Majdnem olyan, mint ha műugró versenyt rendeznének egy 90cm vizű gyerekmedencében.
2011. szept. 19. 13:29
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
az nem semmi. én nem néztem sosem meg semmi. nics ott valami állatorvos amúgy? ezt helyben kéne elaltatni szerintem, nem lesz az már olyan mint volt.
2011. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

volt már hogy mandnem kitörte a nyakát egy ló mikor elesett a balfék zsoké miatt.

a nemzeti átvágtának semmi köze sincs a hagyományőrzéshez, csak a pénzről szól. betonon lovasverseny? pff. de Geszti jól megszedte magát, az biztos.

2011. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Az történt. Nem tudom, hogy ha egyből leáll lehetett volna e segíteni rajta(ha akartak volna), de ilyenkor olyan felfokozott állapotban vannak a lovak, hogy szegény is még ment két kört. Addigra már... nem részletezem. Aztán elvezették, hogy ugyanmár, ne zavarják a haláltusájával eme nívós esemény résztvevőit. :(
2011. szept. 19. 13:33
 9/41 anonim ***** válasza:
68%

Én elolvastam a cikket, utolsó: volt ott állatorvos, de nem lehetett megmenteni...

Én a nemzeti vágtát magát nem ítélem el (az egy dolog, hogy a pénzről szól) de önmagában egy szép célt szolgálna... de nem szolgál.

Az ügy úgy is rá lesz kenve a legkisebb személyre, és jövőre is meg lesz rendezve. Azt igazán nem értem, hogy egy ilyen helyen miért nem csinálják meg normálisan, biztonságosra a kerítést... vagy bármit.

Remélem egyszer a Nemzeti vágta nem az ilyen balesetekről és hasonlókról lesz híres... :(

2011. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Csak csendben kérdem: eddig hol voltak az állatvédők?


Nem a Kérdezőre, vagy a kommentelőkre gondolok, teljesen igazat adok mindenkinek, csak felmerült bennem, hogy már az első vágtát miért nem akadályozták meg.. ezen akkor is gondolkodtam, hogy lehet betonon, ilyen kialakítással versenyt rendezni, de semmilyen tiltakozásról nem hallottam (még a tavalyi, vagy tavaly előtti óriási lóeséskor sem, mikor szerencsétlen paci majdnem nyakát törte.), gondoltam tudják, mit csinálnak... szóval, hogy is van ez?

2011. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!