Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haflingi lóra milyen magassági...

Haflingi lóra milyen magasságig és hány kilóig érdemes ráülni?

Figyelt kérdés
Én 159 cm és 52 kg vagyok!
2011. szept. 19. 19:03
 1/10 A kérdező kommentje:

És ha már itt tartunk akkor erről a lóról mi a véleményetek?

[link]

2011. szept. 19. 19:08
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
kb a marmagasága140 cm talán még a 159 belefér a suly meg attol is függ ,hogy milyen "kötésü" lorol van szó de szerintem kb:60-70 kg -ot elbír talán.
2011. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 x) ***** válasza:
37%
Szerintem egészen jó lovacska, képek alapján gyerekek lovagolják. Le is van sütve tehát leinformálható.. Talán picit nagy vagy rá hosszú vágtákat nem biztos hogy bírná alattad de hobbylónak nem rossz. Ki kell próbálni. :)
2011. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én már ültem haflingin a 180 cm-emmel és 62 kg-mal.

Elgé fura volt, kb mintha egy kutyán ülnék.

De amúgy elbírt, a súlyom szerintem nem volt gond neki.

2011. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát a kérdésedre nem tudok válaszolni, mivel én elég magas vagy, ezért nagyobb marmagasságú lovakat is lovagolok, amihez néha már már létra kell.

A paciról viszont hozzátudok szólni. Nekem nagyon barátságosnak tűnik, és mivel egy kisfiú ül rajta, ezért feltehetőleg nem egy "vadállat".

2011. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
A te magasságod, sújod passzol hozzá,de ennyiért már kancát is kapsz.Amúgy jónak látcik szépkisló.
2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Miért kéne nekem kanca?? Egy herélt is tökéletesen megfelel! :)
2011. szept. 20. 18:25
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Én az árára mondtam hogy annyiért kapsz egy kancát is ,mert azért a herélt lóért sokalom az árát, egy kanca pedig mindég többet ér.Amúgy a tedolgod hogy milyet akarsz ,ebbe nemszólhatunk bele, de azt azért tudjad ,hogy most nagyon lentvan a ló ára.
2011. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 x) ***** válasza:
76%
Nem nagyon értem a feltevést hogy a herélt lovakat olcsóbban adják.. -.- sőt általában drágábbak mint a kancák. És egy herélt lóval éppen ugyan úgy lehet boldogulni mint egy kancával, sőt kevesebbet hisztiznek. De az egész nevelés kérdése. Egy ménből is lehet kezesbárányt nevelni, nem kell egyből heréltetni :) persze ez más téma de gondoltam megvédem a herélt lovakat :)
2011. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
120-130 kilóig elbír.
2016. aug. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!