Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas edződtől kaptál-e már...

AM33 kérdése:

Lovas edződtől kaptál-e már olyan elismerő mondatot, ami számodra emlékezetes?

Figyelt kérdés

Edzőm dicsérő mondata számomra:

"Ma voltál a legjobb, mert a ló is rendkívül élvezte a veled való együttmozgást-- kimondottan rád figyelt!"


2011. szept. 20. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
"Finom ez a pálinka"
2011. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 x) ***** válasza:
61%

Hát... én egyszer túlóraként a lovardában ahol dolgoztam elkezdtem nekik nyergelni a lovakat hogy ne a kezdőknek kelljen vele szenvedni még most. Aztán jött az ottani edző mondván hogy "mi a faszom?" xD aztán föleszmélt és odavágta hogy "kössz." talán ott ezek voltak a legelismerőbb szavak amiket kaptam. :)

Az igazi edzőm pedig nagybátyám volt. Tőle a legkedvesebb az volt mikor belovagolt nekem egy csikót mondván hogy bízik bennem annyira hogy rám bízza :) meg egyszer mondott olyat hogy kezdek rá hasonlítani (ami annyira mégsem jó mert borzalmas a technikája :D)

2011. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
"Ahhoz képest, hogy idejöttél egy idegen helyre, idegen edző magyarázott neked, és idegen lovon ültél, ahhoz képest, tökéletesen teljesítettél!" (lovardaváltás...)
2011. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. válaszadónak:

Egy idegen helyen először helytállni nem semmi! Remélem, szereted a mostani lovardát, nincs ennél fontosabb!

2011. szept. 21. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:
igen köszi :) nagyon szeretem :)
2011. szept. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kicsit megkésve, de elírom én is. Azt mondta nekem egyszer az edzőm, hogy: "Nagyon ügyes vagy, hisz ezt a lovat csak azok tudják ilyen szépen lovagolni, akik valóban szeretik őt!" Majdnem elsírtam magam, mikor ezt mondta nekem. :)
2011. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Soha nem késő ilyen szép gondolatokat olvasni. Nem csoda, hogy majdnem elsírtad magad! Pontosan ilyen emlékezetes mondatokra voltam kíváncsi.

Legutolsó alkalommal, hogy a lovon valóban ellazuljak, az alábbi mondatot kaptam:

"Érzed, milyen kellemesen süt a nap? Még a lovad színe is ilyen kellemesen meleg! Élvezd, ahogyan együtt lovagoltok!"

Ha bárkinek van szívet melengető mondata, szívesen várom!

2011. nov. 2. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Mostanában történt, hogy itt a tavasz és újra edző mellett lovagoltam, ezt mondta: Ahhoz képest, hogy 1 éve nem jöttél, elég szépen talpra tudtál állni, a lovad is jobb volt, mint eddig akárhányszor.


a sztori: díjlovaglást tanultam, de nem jött össze az oldalazás, vagyis néha igen, néha nem, és 1 évig az edző felé se mentem, szinte összetörtem, hogy a ló tudja, de előtte nem tudom megmutatni éd 1 évig edző nélkül gyakoroltam, most meg végre sikerült

2013. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van pár hála a jó Istennek :D

1. Ez kifejezetten k***a jó volt!!

2. Hallod... Le a kalappal előtted...

3. Felnőtteket megszégyenítő módon dolgoztál...

4. Amikor elkezdtelek oktatni, nem hittem, hogy ezt elérem veled...

5. Ez már nekem szégyen, mert ennél bonyolultabb pályát már alig tudok építeni!

És még ennél is több(szerencsére), de ezek a legemlékezetesebbek :)

2013. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!