Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mi történt a...

Szerintetek mi történt a videóban szereplő lóval?

2011. szept. 20. 21:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jó tudom, h meghalt szegény, de így? Hátraesett és már nem is él? Vajon eltört a gerince??
2011. szept. 20. 21:55
 2/13 x) ***** válasza:
67%
Ha van olyan ága a lóversenyzésnek meg a lovakkal való munkának amit nem értek, akkor az ez. :/ jó persze a legtöbb eset nem így végződik de azért szerintem borzalmas. E
2011. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 x) ***** válasza:
Egy lovat nem így kellene betörni... amúgy nem kell hogy a gerince törjön el, elég ha az egyik lába. Illetve a feje is csúnyán odacsapódott. De ahogy láttam legalább a lovas lábát is szétzúzta.
2011. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szörnyű hogy a 21. században még megengedik ezt! És mintha mi sem történt volna, feldobják a kocsira és már viszik is- jöhet a következő... :S
2011. szept. 20. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem be vágta fejét,és az lehetett a baj! :S
2011. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a bordái törhettek szét,valamint ez a nagy test ahogy becsapódott a földbe lehet,hogy a belsőszervei is sérülhettek.
2011. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mintha még görcsöt is kapott volna :(
2011. szept. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2:30nál tényleg azt látni hogy rongyot fog a nyakához,lehet vérzik??
2011. szept. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Van nyaki sebe is,ezt észre sem vettem.

Visszanézve 1.05nél látszik,hogy esés közben telibe veri a sarkantyúval a nyakát.

De szerintem az esés volt akkora,amitől ilyen állapotba került.

2011. szept. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne nézz ilyen videót! Én sem nézek, pedig lovas vagyok. Nem szeretem, ha az állatnak baja esik, és nem csak lóról legyen szó, hanem bármilyen állat, pedig állatorvosnak tanultam. Nem dolgozom a szakmámban, mert besokalltam attól a rengeteg állattól, akik emberi hibából haltak meg.
2011. szept. 21. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!