Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen feladatokkal tudom...

Milyen feladatokkal tudom elmélyiteni a lovam és köztem lévő bizalmat?

Figyelt kérdés
hogy érthetem el hogy jobban megbízzon bennem?
2011. szept. 21. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Valójában ha törődsz vele, gondoskodsz róla, akkor a lovad téged fog elfogadni, és téged fog tisztelni. Tudni kell, hogy a lónak szüksége van egy un. vezérkancára, aki irányítja őt. Lényegtelen, hogy férfi vagy nő vagy, lány vagy fiú, de a lónak egy vezérre van szüksége, különben kénytelen ő átvenni ezt a szerepet. Tudnod kell, hogy mit engedsz meg a lónak, és mit nem. Ha a lovad harap, vagy rúg, akkor értelemszerűen ezt nem fogod neki megengedni. Ha foglalkozol vele, megsimogatod, gondoskodsz róla, lecsutakolod, képzed, szólsz hozzá (nem egy értelmi beszélgetésre gondolok), akkor előbb utóbb el fog fogadni téged. Ajánlani tudom még a csatlakozást, valamint a hét játékot. Ezekkel elmélyítheted a ló és közted lévő kapcsolatot, és neked is, és a lónak is remek szórakozásnak ígérkezik.
2011. szept. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt nem csak feladatal tudod elérni,foglalkoz vele sokat a lovagláson kívül is.
2011. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igazából az már a bizalom egy jele, hogy egyenletes támaszkodásban tudod lovagolni
2011. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!