Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 2 ló pusztult el a Nemzeti...

2 ló pusztult el a Nemzeti Vágtán? A felszakadt hasú lovon kívül a másikkal mi történt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én csak a "felszakadt húsú" lóról halottam hát így is elég nagy szégyen nem hogy kettő.Nemzeti vágta Budapesten a Hősök terén.most már azt mondom hogy állatkínzásért le kéne csukni aki ezt kitalálta...
2011. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

MICSODA??????????

EZT NEM HISZEM EL!

2011. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez el lett altatva,de ezt közölte is a sajtó.Én azt altattam volna el,aki hagyta,hogy ilyen megtörténhessen.

[link]

2011. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Úristen!!!hogy történhetett ilyen?:O:O
2011. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Miért szakadt fel a hasa???

Amúgy meg elég nagy szégyen, hogy egy ilyen minõségű és jelentőségű versenyen egyáltalán elpusztul egy ló is, nemhogy kettő.

2011. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
Epsomi derbyn is pusztult már el ló.. nem is egy. És a többi lovas versenyeken sem ritka mint a fehér holló. Tavaly is az egyik terepralli versenyen a fejére esett az egyik és kitört a nyaka.
2011. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

És még hány ló rokkanhatott (vagy akár pusztulhatott) bele a nem megfelelő, nem hozzáértő felkészítésbe, vidéki előfutamokba?

A Vágta csak a végkifejlet, ami előtte van, az is eléggé katasztrofális... Az elsőre úgy volt, hogy megyek, nézőként, az egyik ismerősömet (aki részt vett) kísérve, azonban amikor megtudtam, hogy mi az egésznek a háttere, letettem róla. Ilyesmire nem vagyok kíváncsi...

2011. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

10:29, na pont ezért gyűlölöm a profi lovassportot.


A ló legyen társ, esetleg munkaló (bár ma már ennek sok értelme nincs), legyen egy örömteli kikapcsolódás a lovaglás, de milyen jogon teszik ezt velük...? Egyedül a PÉNZ jogán. Mert ez az egész piszok nagy üzlet néhány embernek, így az a pár "döglött ló" mit számít...?


Egyetlen egyszer kimentem megnézni egy futamot, amikor Overdose futott. Szánalmas volt, a csapzott, agyonhajtott lovak, látnivalóan idegesek, feszültek és boldogtalanok voltak. :( Soha többet nem megyek ilyen helyre.

2011. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
galopp versenyen is sok van,pl nem nyilik az ajtó a ló neki rohan és leszakadnak a szervei.egyik volt "nemzeti vágtán" győztes ló is igy járt,versenyen az ajtó nem nyílt neki és neki ment mellkassal,le is szakadt neki asszem a tüdeje
2011. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%

Te jó ég. Én csak annyit hallottam, hogy volt valami baleset. De azt nem gondoltam, hogy ennyire súlyos. Szegények :(

Na meg ez a kép, amit az egyik válaszoló belinkelt... döbbenetes :( Szegény állat milyen kínokat élhetett át.

2011. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!