Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy kétéves herélt mellé...

Egy kétéves herélt mellé milyen lovat ajánlanátok? Főleg ha majd kocsiba fognánk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Hú figyu ha ennyire nem értesz a lóhoz akkor minek fogsz bele? herélt mellé? itt nem ezt kell kérdezned ! ezt már látod kéne ,hogy milyen magas , milyen vér mérsékletű, milyen járású ,még lehet beszélgetni ,hogy milyen szinű, és ezek alapján választani párt! ebben segíteni a neten nem lehet!!
2011. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
heréltet
2011. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
14:50 na neked sincs semmi közöd a ló tartáshoz!
2011. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

szintén fiatal. max 4-5 éves csikót. herélt mellé bármilyet. de inkább kancát v. heréltet.

Az hogy milyen legyen maga a ló azt te látod (mozgás, magasság, vérmérséklet stb.)

Ha versenyezni kell akkor ugyanolyan színűt mert az mutat. de csak elkocsikázgatni akkor min1 a szín :)

2011. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21:19 miért pont 4-5 éves ha ezt megtudod magyarázni akkor minden el ismerésem! 99% ,hogy kezdőnek kell a ló 2 csikó befogva kezdő kezébe kész öngyilkosság és miért kéne minden lóval versenyezni? én már mondtam máskor is ,hogy ez egy vagy több állat és nem sport eszköz! én például egy öreg lovat ajánlanék a csikó mellé olyat ami jobban tudja ,hogy mit kell csinálni mint aki hajtja!!
2011. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a kérdező kezdő. Szerintem csak simán érdekli, hogy mit gondolunk. Nem így van, kedves kérdező?

Herélt mellé lehet kancát, csődör, vagy egy másik heréltet is. Nem árt, ha ha hasonló magasságúak, de ha találsz egy megfelelő lovat, és véletlenül az alacsonyabb, vagy magasság, akkor sem dől össze a világ. Akkor majd állítasz az istrángon, meg amit kell. Színre úgy szép, ha harmonizálnak. Ha hobbyra kell, akkor úgyis mindegy. Vérmérsékletre nem árt, ha hasonlóak, hiszen ha egy lusta ló mellé teszel egy menősebbet, akkor kicsit necces lesz a dolog. Nem arról van szó, hogy nem lehet őket elhajtani, viszont nem épp ideális.

2011. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen ,a vélemények érdekelnek,és épp az érdekel,hogy kanca,vagy herélt?Mert a csődöröktől ingerült.
2011. szept. 23. 06:17
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:19-es vagyok

azért szoktak csikó mellé szintén fiatal lovat rakni hogy szépen menjenek EGYSZERRE mert ha berakod a kétéves mellé a tízéveset nem valószínű hogy mind2 normálisan szépen megy egymás mellet mert a tízéves jóval csöndesebb nyugodtabb;)

Am. szerintem kanca. :))

2011. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a lovat általában versenyezni szokták hordani. Van nekem is szeretem nem egy sport eszköznek tekintem de akkor is ha van verseny miért ne menjek??
2011. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ha nem kezdő vagy , akkor miért teszel fel ilyen kérdést? ez egyértelmű ,hogy mit kell lehet egymás mellé fogni , de elmondom neked ,hogy bármilyen nemű lovat simán össze foghatsz ,ha vérmérséklet ,sebesség megegyezik ! dolgoztam csődör ,kanca párral és nem volt baj belőle,de nem biztos ,hogy bárki megtudta volna csinálni . arab muszka félvérek voltak,ha ismered ezt a fajtát akkor mindent értesz , úgyhogy a válaszom bármilyen neművel de nyugodtan 2 évest 2 évessel is de olyan kocsis kell hozzá aki ezt nem teszi fel itt kérdésben!
2011. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!