Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Keresek tisztán hallható,...

Keresek tisztán hallható, jellegzetes karikásostor hangot vagy effektet? Hogyan szoktattátok ti ostorhanghoz a kutyákat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kicsit furi kérésem van, de ostorcsattogás hangjaira lenne szükségem, hátha itten lovasososok közt találok megoldást.

A kutyám megijedt egy tüzijátéktól véletlenül, de van rá esélyem, hogy kigyógyítsam, vagy rezisztenssé tegyem. Nem a fénye maradt meg benne, csak a hang. Viszont egy vásári környezet mellett sétálva, ahol valahun valaki karikás ostort csattogtatott, ugyanazt a tünetet produkálta, vagyis az ostor hangja pont olyan neki, mint a tüzijáték.


Otthon szeretném adagolni neki, előbb alig hallhatóan, majd ha ezt már megszokta akkor hangosabban.


Az István a királyban találtam eddig ostorhangot, de ott túl sok szólal meg egyszerre. (Annak viszont perfekt.) Olyan kellene ahol csak egy van.

2011. szept. 23. 19:11
 2/11 x) ***** válasza:
2011. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja, rájöttem :) de szinte mindegyikben alápofiznak.

Ilyesmit keresek, csak jobb hanggal.

http://www.youtube.com/watch?v=gLGRjNnBNeg

2011. szept. 23. 20:25
 4/11 x) ***** válasza:
Hát sajnos teljesen tisztát nem nagyon fogsz találni. Menj el valahová vásárba és vegyél egy karikást :)
2011. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
petárdával!!
2011. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ippen azon filóztam, de azt nem tudom hangszabályozni, és magamat sem akarom megkarikázni.


Egyelőre marad két falap összeverése és a pukis zacskó (amit mindenki ki szokott nyomkodni) és a sima nájlonzacsi felfújva-kidurrantva. A 2 dl-es üdítősdobozra-ráugrás is nagyot durran, nagyobbal még nem mertem :)

2011. szept. 23. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
barátom mielőtt elkezded a tréninget, jól erősen kösd meg a kutyust, és ássál egy nagy és mély gödröt,hogy a feladat végén bele tudd helyezni a tetemet és be tudd temetni, de arra vigyázz hogy valami jó indulatú szomszéd meg ne lássa ,vagy hallja, mert fel jelent!
2011. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze, petárda, előbb a te füled mellett, jó?
2011. szept. 23. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
hiába kísérletezel baj van a decibelekkel és ezt nem fogod tudni meg békíteni vele soha!!!
2011. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 x) ***** válasza:
Igen, valószínűleg mindig is tartani fog tőle de teljesen lesokkolt, pánik állapotba azért már nem fog esni ha megszokja az ilyen jellegű zajokat. :) Az én kutyám például teljesen megőrül a mennydörgéstől és hatalmas állat létére úgy kucorodik mindenki ölébe és minden alá mint egy őrült. Viszont ki lehetne nevelni belőle olyan szintre hogy csak lefeküdjön egy szék alá és tűrje :)
2011. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!