Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a nemzeti...

Mi a véleményetek a nemzeti vágtán történt balesetről?

Figyelt kérdés

Én láttam képet arról ahogy a ló megy a belei meg lógnak ki... Elsírtam magam rajta. Borzalmas.... És mindezt miért? A felvágásért az emberi hiúság, nagyképűség, stb....

BORZALMAS!!!


2011. szept. 23. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hol nézted meg a videót? ezt azért kérdezem mert kivácsi lennék hogy hogy történt az egész..:s
2011. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én képekről tudok azokat én is láttam. A kérdező is képeket említ.

Egyébként szerintem is borzasztó, és a legrosszabb az egészbe tényleg, ahogyan a szervezők hozzá állnak az egészhez. Rögtön eltusolni az ügyet, mintha meg sem történt volna. Katasztrófa, de tényleg!

2011. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ez már kimeritett téma ezen az oldalon,üsd be a keresöbe és kidob egy csomó kérdést!
2011. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Mióta állatvédelemmel kezdtem foglalkozni, szégyellem, hogy magyar vagyok...
2011. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én láttam róla a videót is. :(
2011. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

gusztustalan ez az egész nemzeti vágta, az a véleményem. hozzá nem értő idióták ülnek a lovon, akik 1 éve láttak először lovat, de legalábbis akkor ültek rajta először.

nem értem minek kell behozni a városba egy ilyen versenyt, egy arra alkalmatlan helyre.

szégyen, hogy a cirkuszért mindent, a sok idióta aki meg csak képen látott lovat ott csápol. panem et circenses, jól ki van ez találva.

akit érdekel ez a sport és az állatok, az úgyis elmegy megnézni. nem így kéne demonstrálni, hogy mekkora lovas nemzet vagyunk.

ennyi erővel rendezhettek volna egy ingyenes megasztár koncertet, azzal pont ilyen boldog lett volna mindenki.

2011. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az idióta Geszti találta ki, hogy éppen az ilyen versenyekre teljesen alkalmatlan Hősök terén legyen ez a bazári majomkodás. Azért a Lázáréket sokkal állatszeretőbbeknek hittem, de ezeknek se volt fontos más, csak a SZENT PÉNZ! Vagy ne rendezzék meg többet, vagy jövőre rendezzék meg az erre a célra épített KINCSEM Parkban, az valódi, biztonságos versenypálya.
2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
amugy 21:50 és a 21:52 es válaszolónak 100%-ba igazat adok!!!!!!!!
2011. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha az aréna nevű borzalom helyett inkább megtartják a lovit, akkor nem kellene minden évben szétb.szani a hősök terét és egy tucat lónak minden ízületét. De hát az emberi hülyeség határtalan.
2011. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
de ha nincs baj akkor jaj de jó ez a vágta, mikor lesz már? stb sajnos ez van a lovakkal ,hogy miket csinálnak az egész országban az már kész hányinger! ilyen elő fordul ám a ugratós versenyeken is ezek ellen miért nem háborogtok ?
2011. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!