Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik nyerget vennétek?

Melyik nyerget vennétek?

Figyelt kérdés

Hobbyra kéne meg kisebb akadályok ugratására.


1. [link]

2. [link]

3. [link]


2011. szept. 24. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyiket sem!!
2011. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Személy szerint, egyiksem kéne.
2011. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki nekem "támadna" , hogy miért ilyen nyergek közül válogatok.. ezért elmondanám , hogy a nyereg NEM nekem kell. Az egyik ismerősöm kérdezte.

Nekem van rendes..

2011. szept. 24. 17:06
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
ezért, miért kéne támadni?? az csak kötözködni akar nem kell vele foglalkozni!! az enyémnek nem tudom a pontos nevét de olyan katonai ,és nagyon kényelmes van belőle 2 db!
2011. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha az ember hulladékot vesz, akkor legalább legyen annyi esze, hogy olcsó hulladékot vesz.

Egyébként változatlanul nem értem, hogy akinek nincs pénze, az mért nem használt nyerget néz; nem az a nyereg lényege, hogy csillogjon kívülről...

2011. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2.-at

a 1 nem tetszik

a 3 az is olyan placs

2011. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Ha muszáj lenne, a harmadikat, akkor is ha nyomi, az első nem tetszik, a másodiknak pedig ( ha jól látom ) az a velúr része nagyon nyűgös, tiszta karc lesz, meg minden meg fog látszani rajta... Egyébként mondd neki, hogy használtak között nézelődjön! Ugyanennyiért jó használtat lehet venni, ki van már ülve jól, nem töri a lovat, de jó, ugyanennyi pénzért. Nem feltétlen sérülésmentes, de hobby célra belefér, és egyébként új nyerget el sem kezdenék használni szerintem...
2011. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
A Norton nyerget. Megbízható márka !
2011. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a 2. és a 3. jó de csak hobyra mind a kettö mivel univerzálisak.
2011. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A harmadik elég ilyesztően néz ki, én azt nem vinném ló közelébe.

A másodikat már próbáltam, lónak is, lovasnak is jó :) nem bőr, nem is olyan tartós, de egy ideig megtenné.

Első se túl szimpi

2011. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!