Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a nyeregalátét hatásaina...

Ennek a nyeregalátét hatásainak mennyi a valóságalapja?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 26. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon LOL:D Kérlek szépen erre mondják, hogy "ezoterikus bullshit". Tipikusan tudományos TŰNŐ szavakkal telenyomott reklámszüveg, deha érted a szavakat, akkor abszolút semmi értelme a mondatnak. Az állításainak dettó semmi tudományos alapja.
2011. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is így véltem, de gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek tapasztalata :)

de jó reklámszöveg, biztos van olyan, aki fizet 20000 Ft-t egy sima szabott alátétért.

2011. szept. 26. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 0 igaz belőle.
2011. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kamu, nem létezik, hogy egy rohadt nyeregalátétnek ilyen funkciói legyenek... Egy izzasztó lényege, hogy ne a szőrre tedd a nyerget, véd valamilyen szinten, stb... De hogy megtartsa a ló hőháztartását, meg stb, ez nagyon gáz... Egyébként engem az érdekelne, hogy hogy tud infravörös sugarakat sugározni egy NYEREGALÁTÉÉÉÉT? Nevetséges, nehogy pénzt adj érte! Még ha igaz is, öt éve még kb normális ínvédő sem volt, mégis éltek a lovak, és most is élnek, ilyen szarok nélkül is... Még ha kicsit túl is melegszenek az erei, egy órától semmi baja nem lesz... És a jobb teljesítményt sem az izzasztómtól várom..:)
2011. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 x) ***** válasza:
"Japánból származó vulkanikus eredetű gyógyhatású ásványok és kőzetek..." szerintem ezek lávakövet raktak bele. Kitört valami vulkán, összesöpörték a törmeléket mondván "jó lesz az még nyeregalátétnek" :D szerintem elég butaság. Olyat miért nem árulnak amitől repülni tud a ló? :) vagy ha ez mind igaz is, akkor is fölöslegesnek tartom.
2011. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van is neki valamiféle valóságalapja, azért már nehogy egy nyeregalátéten múljon a lovam élete. Azért ez egy kicsit fura.
2011. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek tök igaza van..:D Találtak valamit, ami full felesleges, de hát ők Japánok, pont ők ne találnának ki belőle valamit? Izzasztó a jó biznisz... Beleszórták a kis szteppelések közé a hamut, aztán eladják tíz izzasztó áráért...
2011. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha van is valóságalapja, akkor nem értem, hogy miért nem pl lótakaróba tették, egy izzasztó azért nincs olyan sokáig egy lovon..
2011. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak, mert hiányoltátok:P


[link]

2011. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Fene sem tudja, a japcsik mindig is egy kicsit előrébb jártak... Ki tudja???

2011. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!