Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (SOS)

Figyelt kérdés

Vagy egy ismerősöm (idős bácsi) aki 2 éven keresztü ingyen dolgoztatott, cserébe néha felültünk a lóra 10 percre aztán 1 órát legeltettünk stb. Ezt már korábban leírtam. Szóval szépen elment 2 nyaram ingyen munkára.

Én most 200 km-re vagyok onnan, egyetemre járok. Most hívott, hogy kellene segíteni átlovagolni a lovakat a bértartásba. (Úgy volt, hogy barátnőm is jön, kicsit felülni a lóra, de kitalálta, hogy nem jöhet, mert nem tud annyira lovagolni).

Így nekem a buszjegy 4000 Ft lenne.

Viszont most tényleg lovon ülnék és lovagolnék (igaz lépésben). Eddig 1:0 a lovaglásnak


DE!

Jelentkeztem diákmunkára, ahova múlt héten hívtak is, de lemondtam, azt mondták ezen a héten hívnak. Ha most megint lemondom, akkor tuti nem hívnak többször és lőttek a munkának. (tesco-árufeltöltés)


Tanulnom is kellene, mert le vagyok maradva, mint a borravaló...

Szóval 2:1


VISZONT az a fránya bűntudat, hogy most nem yegítek a lovakat átvinni a bértartásba és majd később szereném vinni a barátnőmet kicsit lovagolni. (De jócskán ledolgoztam már... 2 nyár ingyen meló, most pedig egy fiúnak 500 Ft os órabért fizet ugyan ezért a munkáért.)


Köszi, ha elolvastad és ráadásul még válaszoltál is. :)

Még ma fel kell hívnom.


2011. szept. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd az egészet az a lépés nem sokat számit már :S inkább tanulj az egyetemen és dolgozz a tescoban és ha van elég pénzed elmehetsz egy lovas órára ahol nem csak lépésben kell kutyagolnod hanem megtanitanak mindenre ;) én ezt ajánlom gondolkodj rajta :)
2011. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én hagynám az egészet.. esetleg kérdezd meg, hogy fizeti-e a buszjegyet, de amúgy nem érné meg..
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keress inkább a közeledben egy lovardát és fizesd be oda magad egy óra lovaglásra. Még lehet, hogy olcsóbban is ki fogsz jönni (4000 ft-nál).

Én nem mennék!

2011. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te az egyetemmel foglalkozzál ,ő meg majd megint be csap!!! tanulj .és ha van még rá energiád akkor menyél a tescóba az biztos !!!
2011. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel, h nagyon szívesen segítenél neki, de most az egyetemre megy el minden pénzed, meg munkád is lenne a hétvégén, de ha kifizeti a buszjegyet, akkor talán-esetleg meg tudod oldani :) (de csak akkor tegyél így, ha van is kedved lovagolni)
2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!