Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Western nyereggel kapcsolatban...

Western nyereggel kapcsolatban várnék segítséget!?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud segíteni, olcsón keresek nyerget, csere érdekel,van 3 db márkás univerzális nyergem.. Ki tudna segíteni kutatni egy jó nyerget? :) lovasok.hu-ra holnap teszem fel a hirdetést..
2011. szept. 27. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
paci.hu-n többen árulnak western nyergeket, nézz szét az apróban
2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
300 euróért van Bp-től feljebb az egyik lovasboltban.
2011. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia minőségtől függően én a klp lovasfelszerelést ajánlom! Én is ott vettem, neten keresőbe beírva rátalálsz. ;)

Sok sikert!

2011. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi :) klp tudom... itt van Kecsón. de az olcsó nyereg mind póni nyereg :(
2011. okt. 1. 15:22
 5/7 anonim válasza:
Én nem bőrből vettem a klp-ben, hanem szintetikus anyagból. Nagyon szeretem! Hihetetlenül könnyű nyereg és nagyon szép, semmi baja. Én nagyon ajánlom. Ja és Natowa nyereg. :)
2011. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szintetikus nyereg hamarabb is tönkre megy. Úgyhogy az nem a legjobb!
2011. okt. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem nemtetszik a szintetikus.. :) bőrt szeretnék venni de ahhoz kellene elóőször pénz csak senki nem veszi a nyergeimet :(
2011. okt. 6. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!