Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért lovagol több lány, mint...

Miért lovagol több lány, mint fiú? A fiúk számára nem egészséges "ott"?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 16:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem káros, stb. Régen sokkal több volt a férfi lovas, az Ő körükben akkor népszerűtlenedett el, amikor a lovaglás átalakult hobbivá.

Valami olyasmivel lehetne magyarázni, mint azt, hogy a lányok meg kevésbé érdeklődnek a számítógépes játékok iránt. :) Szerintem ez ilyen nemek közti "érdeklődési kör" kérdés.

2011. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Verseny szerűen szerintem nemsok lány csinálja, mert akármilyen versenyen voltam 3-4 lánynál többet nemlehet látni.
2011. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
a lovak jobban szeretik a lányokat :) mert a fiúk rángatják rugdosság őket, a lányok meg csak finoman, akaratosan, de finoman (tisztelet a kivételnek)
2011. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Nekem erről a kérdésről egyből ez jutott eszembe:

"Miért van az, hogy sok nő nem találja meg a szőke herceget?

-Mert a fehér lovat figyelik."


Szerintem a lányok sokkal jobban érdeklődnek a lovak iránt. Mégis egy nőben bele van "kódolva" a Barbis-Pegazusus maszlag.

2011. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: csak kár h ez nem igaz!:D Amiről te beszélsz az egy külön kategória.
2011. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 x) ***** válasza:
87%

"a lovak jobban szeretik a lányokat :) mert a fiúk rángatják rugdosság őket, a lányok meg csak finoman, akaratosan, de finoman (tisztelet a kivételnek)"

Már bocsánat de ez nagy hülyeség. A mének például sokkal nagyobb előnyben részesítik a férfi lovasokat. Pontosan azért mert határozottabbak és mernek velük olyan dolgokat csinálni amit egy kislány nem biztos.

Amúgy meg aki lány és lovagol az nagy többségben 10-16 éves lány... csak aztán megunja, már nem úgy gondolkodik hogy "jajj de aranyos kis lovacska, kell nekem egy cuki kis póni" hanem elkezdik más dolgok érdekelni. A fiúk ha egyszer lovagolni kezdenek akkor általában végig is csinálják és a későbbiekben is foglalkozni akarnak vele. Persze ez nem mindenkinél van így. :)

2011. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
nem feltétlen van több lány,nekem van egy pár fiu ismerösöm aki lovagol,pl az edzöm is férfi és versenyzik ,oktat,és ezek melett még lovardája is van a ez meg ,hogy a lovaglás lányos,barbibabás tevékenység csak egy hülye közhely! a lovaglás mind két nem nek egy kökemény szellemi és fizikai sport!
2011. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:36


oké, oké, lehet most tényleg túlzásba estem. a nők sokkal érzékenyebbek, finomabb a kezük, és jobban odafigyelnek a lóra.

2011. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
39%

A szexualitással és a birtoklási vággyal van összefüggésben.

Egy holland pszichológus magyarázata szerint.

2011. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fiú ismerősöm mondta, hogy azért nem lovagolnak a fiúk, mert szerintük ez "b*zis"
2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!