Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak helyes lovagló fiúk?...

Vannak helyes lovagló fiúk? Vagy csak lányok lovagolnak?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta az az álmom, hogy majd olyan párom lesz, aki szintén lovagol és lenne 2 lovunk, szabadidőnkben elmennénk túrázni stb. :)

Vagy ez csak álom marad?


2011. szept. 29. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Ez de értelmes kérdés?

Miért, te csúnya lovagló lány vagy?

2011. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
szerintem igen... énis erre vágyom...
2011. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Valóban kevés fiú lovagol. Talán menőbbnek tartják a motort. Én is régen szó szerint a "királyfiról álmodtam, fehér lovon", de rájöttem, hogy ez nem annyira fontos. Sokféleképpen lehet boldognak lenni :)
2011. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
hátööö a barátom lovagol és szerintem nagyon helyes :$
2011. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 x) ***** válasza:
100%
Hát a profi zsokék többsége férfi ha nézed a komolyabb lovasversenyeket pl az Eurosporton... :D egyébként a csikósok között néha akadnak helyesek, érdemes közöttük keresgélni :)
2011. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Mi egy hagyományőrző táborban ismerkedtünk meg 4 éve, kellett valaki, aki a következőbe lehozná vele a lovakat 40 km-ről... Több, mint három éve vagyunk egy pár, három hete megkérte a kezem... Jövőre szeretnénk az esküvőt, a kis tanyánkon fogunk lakni (jó, édesapjáé, de idővel, szépen lassan megvennénk). Sok lány a mai napig megfordul utána az utcán, megnézik... De nem vagyok féltékeny egyáltalán, csak büszkeséget érzek. A mai napig egy rossz szót nem mondott rám, kedves, imád, SMS-eket küld nekem, mikor távol van, hűséges, sose volt részeg, sose dohányzott... Jobbat nem is kívánhatnék, nagyon boldog vagyok.

Döntsd el te, csinos -e, a meglepi-eljegyzésünk előtt készült a kép vagy fél órával :-)

[link]

Amúgy be akarták cserkészni modellnek, de nem ment bele...

Kívánjatok minden jót nekünk! :-)

2011. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De jó!!!

Nagyon jó ilyen történeteket olvasni!

Legyetek nagyon nagyon boldogak!!! :))

2011. szept. 29. 21:43
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
ööö, izé, inkább ébredj fel a romantikázásból és fogd meg a lapátot. A szőke herceged 4 herével a kupac tetején is megtalál. Ábrándozni lehet, de minek rontod meg vele az életet?
2011. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

én már láttam.

Én egyébként nem szeretném hogy a párom lovas legyen. Elég ha elviseli h én az vagyok.

2011. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Az újdonsült menyasszony vagyok: Köszi szépen :-)

Járj falunapok lovas rendezvényeire, íjászokhoz, barantásokhoz, nem is gondolnád, mennyi csinos és ÉRTELMES fiú van ott!

2011. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!