Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bellandor Lovasközpontban...

Bellandor Lovasközpontban jártatok már? Vélemények? Tapasztalatok? Minden érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Jártam.

Ugyan nem ottani edzésre, hanem ismerősöm tartotta ott a lovait nem kevés pénzért, ami most, pár hónapja újból nőtt, meg még bevezettek egyéb díjakat is.

Amelyik lovakat én ismertem, azokkal volt pár probléma is, de sosem derült ki, hogy kinek a hibája volt, vagy mi történt.

A pályák viszont felszereltek, szép az öltöző, a wc, büfé is van, nagy fedeles, kis fedeles, körkarám, díjlovasoknak is, ugróknak is van hely.

Szóval szerintem egyszer sok pénzt öltek bele, amikor megcsinálták, de a színvonala jelenleg az én saját véleményem szerint, romlik kicsit...

2011. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most pont ott van a Pátyi Országos, gyönyörű hely :)
2011. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én ofa járok és fantasztikus hely a lovak nyugisak nagyon jól betanítottak,az Én edzőm az eddigi legjobb (már próbáltam pár lovardá).Egyszerűen szuper csak ajánlani tudom!
2013. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy ki az edződ mert én is oda járok. A kérdés az utolsó kommentelőre vonatkozik
2015. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!