Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy csináljam meg a sörényét?

Hogy csináljam meg a sörényét?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem vágtam neki, és 2x olyan hosszú mint kéne. megis kéne tépni, de én még életemben nem csináltam olyat. Ti hogy szoktátok csinálni? (lesz segítség, de egyedül szeretném)
2011. okt. 3. 17:48
 1/7 x) ***** válasza:
Miért kellene neki vágni? Szerintem fölösleges főleg így hogy jön a hideg idő.
2011. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ő sportló és megy télikupákon és most úgy néz ki a sörénye hogy...:S
2011. okt. 3. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lesz segítség, kérd meg, hogy mutassa meg, aztán szeretnéd te megcsinálni... Egyékbént én sem nagyon vágom, szerintem az ujjai közé szorít valamennyit, aztán kitépi...
2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint azt nem vágom, hogy hogy kell csinálni..:D Kérd meg, hogy segítsen, aztán hagyja, hogy csináld egyedül..
2011. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kisebb sörényt a kezedbe veszel és a sörénytépővel végighúzod a sörényen. A vágást meg ugye nem kell magyaráznom.
2011. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kimosod a sörényét samponnal, kimosod a sampont vízzel, kifésülöd a vizes sörényét, és egy tupír fésűvel és egy ollóval egyenesre vágod a végét, ahogy a fodrász szokta a tiédet, hogy a már levágottból hozzárak a levágandó tincshez, hogy tudd mekkorára kell levágni. Kb 10 cm hosszúra vágd, hogy be is lehessen neki bogyózni. Fontos hogy vizes sörénnyel csináld, mert csak így lesz pontos.
2011. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha vágni is kell belőle, azt mindenképpen a tépés után tedd. ez a következőképpen néz ki. fogsz a sörény vastagabb részén (ugye a fej felé egyre dúsabb a sörény) pár szálat, ezt az ujjad vagy egy keskeny bontófésű köré tekered, és felfelé-előre (a feje felé) megrántod. ha csak pár szálat tépsz egyszerre, akkor neked is könnyebb dolgod lesz, és neki sem fog fájni. ha már mindenütt kb egy vastagságú a sörény, akkor szépen kifésülöd mégegyzser, majd levágod kb 10-12 centisre, így munka közben nem fog zavarni, de még szépen lehet bogyózni
2011. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!