Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért eszik a lovam inkább...

Miért eszik a lovam inkább szalmát mint szénát?

Figyelt kérdés
ottvan elötte a széna, de ő szalmát eszik... (nagyon jó minőségű szalma van alattuk, és minden ló eszi) de az enyém zabálja. (most vittük új helyre.) szerintetek miért? kezdek megijedni... van rá okom?
2011. okt. 5. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Van bizony, mert be kólikázik ,és hivhatod a dokit az ameik annyira eszi veszélyes valami megoldást kell keresned ,minnél hamarabb.
2011. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most volt nála doki, azt mondta hogy ha iszik rá akkor nincs gond... ha nem iszik eleget akkor viszont van...
2011. okt. 5. 20:53
 3/11 A kérdező kommentje:
forgács kéne alá nem?
2011. okt. 5. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül de kirakhatnád napközben karámba ahol jobb lenne a közérzete is..
2011. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem olyan a lovarda :S reggel megy fél órát jártatógépben és délután meg lelovaglom
2011. okt. 5. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg lovardát nem tudsz váltani? Legelni mikor tud karámban? Túlzásba ne vigye, mert beteg lesz.
2011. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most váltottam lovardát:/ és nem nem fogok, most nagyon jó helyen vagyok...
2011. okt. 5. 21:21
 8/11 x) ***** válasza:
Rossz(abb) minőségű szalmát kell alárakni. Talán azt nem eszi meg. Egyébként a bezártság meg az unalom miatt csinálja. Az én lovam is csinálta mikor nagybátyámnál volt bekötve a csikójával egy üres istállóba.
2011. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nem olyan jó minőségű és megeszi akkor csak forgács de nem biztos hogy az istálló tulaj megengedi..
2011. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a jó lovarda, ahol jártatógépben kínozzák a lovat reggelente és semmi karám, semmi legelő???? Nem szeretnék a lovad lenni...

Ha a ló a szénát nem, de a szalmát föleszi, akkor komoly gondok lehetnek a széna minőségével. Az én lovaim is szálalják a szalmát a boxban, de csak akkor, ha már elfogyott a szénájuk.

2011. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!