Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak én látom úgy, hogy ez a...

Csak én látom úgy, hogy ez a ló nem nóniusz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 6. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem
2011. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
de lehet noniusz csak szegény elég szarul néz ki,a képek önmagukért beszélnek
2011. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
kétlem,hogy nóniusz lenne. Aztán ha az lenne,akkor papirokkal adnák és nem szekérrel.Szegény paci
2011. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerencsétlen ló aztán nagyon boldog ott ahol van. :(

Rosszul néz ki nagyon. Másrészt ezt valami félvér de köze sincs a lipicaihoz. Eleve látszik rajta hogy valami póni.

Ó a drágám, látszik mennyire agyon van nyüstölve. :((

2011. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
uh, szegény állat... szerintem sem nóniusz, vagy ha az is, eléggé gyenge minőség, mindenesetre ez a ló eléggé le van strapálva :/
2011. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hihetetlen miket képes valaki állítani, csak azért, hogy több bevételt hozzon...
2011. okt. 6. 15:20
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy ő is nóniusznak vette...

papirok nélkül úgysem hiszi el neki senki

2011. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha van is benne nóniusz jelleg, az biztos, hogy nem fajtiszta nóniusz. Amúgy meg a vidéki gazdaságokban nem kell feltétlenül fajtiszta ló, csak elég, hogy tudjon kocsit húzni. Vidéken általában a fekete ló nóniusz, a szürke meg lipicai. Nem feltétlenül szándékos hazugságról van szó. Lenézhetitek a vidékieket, csak tessék, de valaki munka célból tart lovat, és nem csak azért, hogy a seggét cipeltesse vele. Miért is nincs jó formában? Nem sovány, nem sza*os, még feszítőt sem használnak nála, annyi, hogy munka után fényképezték le. Lehet külsőre nem a legszebb ló, de ha nem tetszik, akkor nem kell megvenni. Amúgy meg most sorra kitesztek minden sz*rt a netről? Látom itt valaki képeket rakosgat, valaki videókat, feltűnési viszketegségetek van? Azt azért jobb tudni, hogy ezek a lovak sokkal szívósabbak, mint a lovardában tartott fajtiszta társai Ha a hátteret nézitek, és nem a lovat, akkor tényleg reális véleményt tudnátok mondani.
2011. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lóg a háta a lónak...
2011. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

nem tiszta vérű de jó ló ez.

és aki azt írta hogy a ló nem csak azért van hogy a segged cipelje annak tök igaza volt!

akárhogy nézem az én lovam 21 éves és semmi baja nincs nem úgy mint az iskola lovaknak, pedig soha nem volt olyan elkényeztet dög

2011. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!