Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a kobakról?

Mit gondoltok erről a kobakról?

Figyelt kérdés
Heti két óra lovaglás, úgyhogy nem lenne olyan sokat használva. 13 000.-ért megéri?
2011. okt. 7. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha látnánk, lehet hogy könnyebb lenne...
2011. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Juujj basszus bocsi!!! A link lemaradt...

[link]

2011. okt. 7. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mind1 hány órát lovagolsz vele, nem a szél koptatja el. Egyébként a leggagyibb kobak is véd annyit, ami már elég, az a lényeg, hogy legyen.
2011. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hugomnak barnába van ilyenje nem panaszkodott még rá. eddig kétszer bukott vele nagyobbat (de emiatt vagy nem a fene tudja) mindenesetre még nem lett baja
2011. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
35%
Szerintem fölösleges tízezreket költeni kobakra.. nem kezdőként fogsz nagyokat esni. Akár egy bicajos bukósisak vagy a legolcsóbb kobak is bőven eleget véd. Én megmondom őszintén a 8 év alatt kb 3szor volt rajtam kobak mert nagyon irritáló. Pedig átéltem már cifra dolgokat de mégis élek és sose volt komolyabb bajom. A jó lovardákban meg elvileg kötelező is lenne adni lovagláshoz.
2011. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tattini kobak, ugye? nekem is ilyen van, én nagyon szeretem, bár nyáron egy kicsit meleg, mert annyira nem szellőzik, és elég jól ki van párnázva
2011. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármennyit is lovagolsz, ne sajnálj rá pénzt áldozni, első a biztonság!

Ez egy elég komoly kobaknak tűnik, szép is, érdemes lenne megvenned szerintem, sokáig jó lehet. :)

2011. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!