Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legértékesebb lófajta...

Melyik a legértékesebb lófajta? Melyik a kedvenc lófajtátok? Melyiket tartjátok a legértékesebbnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erre a kérdésre egyértelmű válasz nem létezik, de nektek személy szerint melyik ló a legdrágább, legértékesebb? Melyik ló lenne az, amelyiket megvennétek, ha volna rá lehetőségetek. Egy német fajtájú(pl. oldenburgi, holsteini, hannoveri, stb.) lovat, ami azért szintén nem túl olcsó. Vagy esetleg egy gyönyrű fríz lovat, vagy egy tisztavérű spanyol ló lenne az igaz, esetleg egy magyar fajta?
2011. okt. 7. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
ha nekem lehetöségem lenne akkor egy magyar sportlovat vagy egy veszfáliait vennék de az oldenburgi is szóba jöhetne.
2011. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Legértékesebbek az angol telivérek, tudjuk miért. Nagyon sok arab van amikért rengeteget adnak, szerintem az jobban megéri. Személy szerint a díjlovak tetszenek a legjobban, spanyol, lipicai és azok amik a cadre noirban vannak.
2011. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
91%
Andalúziai.
2011. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Andalúz, fríz, lusitano.
2011. okt. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Andalúz abból is pej a legdrágábbak egyike és az én kedvencem is. *-*

ha magyar fajta akkor furioso-nort-star ill. shangya arab

de azért érdekes hogy sodrottam van amiben lovasok szerint van lip is :)

2011. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 x) ***** válasza:
77%
Attól függ mit tartasz értéknek egy lóban :)
2011. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, azért is mondtam, hogy erre a kérdésre egyértelmű válasz nem létezik. Arra lennék viszont kíváncsi, hogy te személy szerint, az ízlésed és érdeklődési körödnek megfelelően, akár lovas szakág szerint is, melyik lovat tartod a legmegfelelőbbnek?
2011. okt. 7. 17:28
 8/18 A kérdező kommentje:
És persze, hogy miért pont az a ló?
2011. okt. 7. 17:29
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Az andalúziai a legértékesebb,de angol telivérem van, semmi pénzért nem válnék meg tőle! :))
2011. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
shire :) a gyengéim a magas lovak xD
2011. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!