Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne ciki visszamenni a régi oktatóhoz, hogy újra kezdjen tanítani?

Figyelt kérdés
Most épp pontosan arra célzok, hogy nagyon jó díjugrató lovas.
2011. okt. 7. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne ciki? Megbeszéled vele és kész.
2011. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 év után?10 éve nem lovagoltam nála...
2011. okt. 7. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát aztán! Ha lovagolni akarsz, akkor mit foglalkozol ezzel! Legyen már elég bátorságod, hogy kiállj magadért, és ne csak azzal foglalkozz, hogy mi ciki és mi nem.
2011. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 10 év után is, szerintem még örülni is fog, hogy úgy gondoltad, újra megpróbálod nála és megint taníthat.
2011. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer elmentél tőle, biztos volt valami oka... ha barátsággal váltál el tőle akkor símán, ha volt valami gond...akkor nem:)
2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem volt gond igazából,csak mikor tovább álltam akkor se szó se beszéd nélkül távoztam,9 éves voltam és egyik lovaglóóra előtt megijedtem és azt mondtam,hogy nem járok többet...
2011. okt. 7. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... Ha megmondod, hogy kicsi voltál amikor meghoztad azt a döntést, viszont 10 év hosszú idő, megtanultad átlátni a dolgokat stb., és nagyon szeretnéd, ha a továbbiakban tovább egyengetne lovas pályafutásodon, akkor annyira nem gáz. :)

Hajrá

2011. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!