Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Parelli játékok? (lent)

Parelli játékok? (lent)

Figyelt kérdés

3 éves csikóm van. Tegnap kipróbáltam vele a Parelli első játékát (barátkozós játék). Az elején nagyon ügyes volt, de aztán fogta magát kirántotta a kezemből a hosszú vezetőszárat és elment legelni. Mikor utána mentem és újra neki kezdtem akkor már nem érdekelte és akkor is elment.

Tudnátok segíteni?


2011. okt. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiket látsz a neten videókat, azok már egy profi lóval készültek. Ez a valóság, ami veled történt. Mindig keltsd fel a lovad érdeklődését. Amúgy meg ne izgulj, mert mindenki így kezdi...
2011. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
és főleg egy csikónál sose tartson ez sokáig, mert nagyon hamar elunja. első nap akár elég pár perc is, illetve a feladatokat is érdemes váltogani
2011. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkét válaszoló állítását csak alátámasztani tudom. :)
2011. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat!

Csak azt hittem, hogy én csinálok rosszul valamit :)

2011. okt. 8. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!