Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Inkább lovasokkal barátkoztok,...

Inkább lovasokkal barátkoztok, vagy bárki mással is?

Figyelt kérdés
akár csak barátság, akár több
2011. okt. 8. 09:41
 1/8 Dodesz.. ***** válasza:
70%

Szia!


Kicsit fura a kérdés, kik? Lovasok? Én személy szerint lovagolok, de nem csak lovasokkal, hanem más emberekkel is barátkozok ugyanúgy. Ennyire nem kell megszállottnak lenni, ha lovas vagy. :D

2011. okt. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannaklovas, és nem lovas barátaim is. Ez szerintem így természetes (kivéve ha lovardában éled le az életed, mert akkor nehéz nem lovasokkal barátkozni)

Ahova most járok, oda szerencsére sok jófej lovas jár :)

De az egyetemen is sok barátom van.

A barátomnak (én lány, ő fiú XD) nem kell lovasnak lennie, sőt, jobb is ha nem az, jó ha sok időt tudunk együtt tölteni, de éln komolyan veszem a lovazást, és félek h a tudáskülönbség konfliktusforrás lenne nálunk.

2011. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm :)
2011. okt. 8. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
én is lovagolok, de nem csak lovas barátnőim vannak. szerintem ez butaság, mert attól hogy lovagol valaki az még nem jelent semmit. ugyanúgy lehet bunkó, hazudozós, stb. mint aki nem lovagol. nekem az a lényeg hogy akárki is az, őszinte legyen és megbízható. az hogy mit sportol, részletkérdés. :)
2011. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyes. Az viszont igaz, hogy lovasokkal egyből van téma, vagyis hát a ló. Elég, ha a barátom szereti a lovakat, és eltűri őket, majd én lovagolok. Nagymamám egyszer azt mondta, hogy ő nincs annyira oda a lovakért, tehát nem olyan fanatikus, mint én, de szereti, ha van. Magyarán attól még, hogy ő nem lovazik, elfogadja, és szereti, ha van otthon ló.
2011. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
énsem úgy gondoltam hogy CSAK lovasokkal, hanem INKÁBB lovasokkal, vagy teljesen mindegy :)
2011. okt. 8. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, értelek. Hát mivel a lovardánk elég nagy, és rengeteg lovas jár oda, hetente akár 70-en is (még kimondani is sok, habár nem is kevés a ló se), úgyhogy nálam győztek a lovasok! Ők vannak többségben. Nem beszélve, hogy amikor versenyekre járunk, ott is rengeteg lovas barát, ismerős van. Ők kicsit távoli barátok, de mégis tartjuk a kapcsolatot Facebookon, Skype-on, stb, versenyeken meg személyesen.
2011. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!