Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legolcsóbb lovasbolt?...

Melyik a legolcsóbb lovasbolt? (a minőség nem érdekel)

Figyelt kérdés
internetes
2011. okt. 8. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Minőség nemérdekel? Gratulálok... -.- Nos, nem kell ide internet... -.- Menj el a legközelebbi lovardába, és nézz körül a kukában. ;)
2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem úgy gondoltam hogy szemetet veszek de nem fogok 50E kötőféket venni.
2011. okt. 8. 20:22
 3/11 A kérdező kommentje:
vagyis úgy mondom hogy nem túl drága dolgok
2011. okt. 8. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
A kérdés akkor is elég unszimpatikus, amolyan nemtörődöm... Kötőfék? Pedig az fontos. Bár nem internetes, de sok helyen van: Decathlon. Van bélelt, jó fajta: 4.000 Ft, de olcsó, rossz anyagú, hamar szétszakadós is van 1.000-ért.
2011. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
vagy nézz körül lovasok.hun ott van egy csomó használt, olcsón.
2011. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De új is van, ha találsz olcsóbbat.
2011. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
anno 3 éve 1000 Ft ért vettem újonnan kötőféket
2011. okt. 8. 20:41
 8/11 A kérdező kommentje:
de olyan már nincs :S
2011. okt. 8. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arra értette, hogy a "minőség nem érdekli", hogy akármilyen szakadt szar lehet, hanem arra, hogy nem kellenek a felvágós drága márkák, jó a noname is, csak hasznos, és funkcióknak megfelelő legyen.


Én is azt javasolnám, hogy nézz körül a Lovasok.hu apróhirdetései között, amúgy meg az Imagine lovasboltnak és a PetFarmVet-nek viszonylag elérhető áraik vannak :)

2011. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nagylovasban vettem most ezer forintosat :P

Mivel kifakult, és én nagyon nem szeretem a rózsaszínt, ezért most 500 Ft-ért árulom. És így sem igazán kell senkinek :S

Egyébként funkcióját betölti, nem szakadt, nincs más baja, csak kifakult.

Szóval ha neked az ilyen nem számít (ezt nem rosszallásként mondom, én is csak azért cseréltem le, mert találtam egy olyat, ami nagyon tetszik, és a lónak nagyon kényelmes)

[link]

2011. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!