Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kereshetném meg?

Hogyan kereshetném meg?

Figyelt kérdés
Szóval bárki aki Hódmezővásárhelyi vagy csak lakott vagy kakik a környékén, az ha tudja hogy hol van ménesbirtok a környéken akkor segítsen már!! Tényleg kérlek titeket. Egy lovat szeretnék megkeresni minél előbb. Nagyon fontos ez a ló a számomra és nem telik el úgy nap hogy ne gondolnék rá vagy ne sírnék miatta. Nagyon fáj hogy elvesztettem! De szeretném megtalálni. Az a baj hogy én még csak a közelébe sem lakok Hódmezővásárhelynek és nem is jártam ott, ellenben a ló oda került egy ménesbe. NEM lovardába. És ezért nem is tudom hogy hol keressem. Interneten is nézelődtem már de nagyon tág fogalom ha azt írom be hogy: "Hódmezővásárhely ménes". Hát ebben kérném a segítségeteket. Egy szürke arab telivért keresek!! :( :O Légyszi aki bármit tud az írjon! :) Előre is köszönöm!! :)
2011. okt. 12. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább megkrédezném a volt gazdit, hogy hová adta el. Tehát pl ha egy lovardában volt, kérdezd meg a tulajt, hogy hova adta el, esetleg telefonszámot is kérhetsz...
2011. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De egyáltalán hogy vesztetted el? Milyen kapcsolatban voltál vele?
2011. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem de sajnos csak azt a választ kaptam hogy Hódmezővásárhelyen van egy ménesbe és nagyon nehéz megközelíteni, ezért nem igazán tudja elmagyarázni. :( Ennél többet nem tudtam belőle kicsikarni. Ja meg hogy nem lovarda, na meg azt de ez nem biztos hogy nincs bevonva lovaglásba. A tulaj kiment külföldre megszüntetve ezzel a kapcsolatot. :(
2011. okt. 12. 15:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Elvesztettem mint társat mint barátot! A lehető legjobb kapcsolatban! :)
2011. okt. 12. 15:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is derítsd ki, hogy milyen ménesek vannak Hódmezővásárhelyen. Bírod azt is csinálni, hogy pl. Facebookon van egy olyan funkció, hogy ismerős keresése város szerint. Ot keresel Hódmezővásárhelyieket, mondjuk akinél lovas profil kép van, az tuti lovas, és ráírsz. Persze nem mindjárt letámadod, hanem szépen, kultúráltan. Aki oda valósi, az biztos ismeri a várost, és tudja, hogy hol lehet arra ménes. Ne egy emberre alapoz, kérdezz meg jó néhányat. Aztán, ha elegendő infód van, akkor keresd ki a tréképen az útvonalat, ha elég idős vagy, akkor kérj meg egy barátot/barátnőt, hogy kísérjen el, ha nem akkor szülőt, idősebb testvért, vagy rokont. Nézd meg a buszmenetrendet, a vonatokat, a metrót, mindent, hogy mi mikor van, merre visz, és mennyibe kerül. Ha ezek megvannak, akkor irány a ménes. Legjobb azonnal telefonon felkeresni az illetőt, ha már megvan, hogy ki az. Odatelefonálsz, és elmondod, hogy mi a helyzet. Ha az az, akkor se szabad tolakodónak lenni. Ha kedvesen, és értelmesen megkéred, akkor biztos megengedi, hogy megnézd a lovát.
2011. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] Nézd meg ezt az oldalt, írj nekik, mindszentiek, ott van közel, és ismerik a környékbeli lovas helyeket. Ha valaki, ők biztos tudnak segíteni.
2011. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30

Köszönöm! Már fel is vettem e kapcsolatot pár emberrel, szerencsére azzt mondták segítenek! Bízom benne hogy megtalálom! Köszönöm mindenkinek! :)

2011. okt. 12. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

www.kektoimenes.hu

ez egy óriási ménes, valószínűleg ide vitték. sok jót hallottam erről a helyről, meg a képek alapján is elég klassznak tűnik. 2 olyan lovon tanultam lovagolni akik innen jöttek. hihetetlen mennyire nyugodtak és képzettek voltak. csak azért mondom, hogy biztosan jó helyen van, emiatt ne izgulj :) Hódmezővásárhelyen sajnos még életemben nem jártam, így csak ennyit tudok segíteni. van email címűk, és a honlapon is írhatsz nekik.

2011. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen végig néztem az összes tavasszal és nyáron készült képeket de sajnos sehol nem találtam őt! Átnéztem a weboldalt de ott se volt sehol. Szerencsére van egy csaj akivel felvettem a kapcsolatot ő ebbe a ménesbe lovazik! :D Azt mondta eddig nem látta őket de jobban körül fog nézni! :)
2011. okt. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!