Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül egy andalúz...

Mennyibe kerül egy andalúz ló? Van valami feltétele a pénzen kívül annak, hogy egy andalúz lovat vegyen valaki?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy pl . ha a Zangersheide ménesből veszel lovat, ha csak egy példát említsek a sok közül, azok közt is van olyan drága, mint egy spanyol ló, ha nem drágább, vagy ha telivért veszel, vagy akár fríz lovat, vagy fajtától függetlenül, ha az tényleg egy jó származású, jó testfelépítésű, versenyeken bizonyított egyed, akkor azoknak is jól megkérik az árat, nem szégyenlősködnek. Miért van mégis mindenki annyira az ellen, hogy valaki andalúziait vegyen? Főleg, ha van rá pénze.

Nem akarok lovat venni, csak azt vettem észre, hogy senkinek nem tanácsolják, hogy spanyol lova legyen, még ha versenyezne is vele, és ha van is rá elég pénze, amúgy nekem magyar sportló kancám van, és oda nem adnám semmi pénzért senkinek, csak érdekel, hogy ti mit gondoltok.


2011. okt. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Savanyú a szőlő. Legalábbis én ezt vélem felfedezni benne.

Egy ilyen ló több millióba kerül ha tényleg tisztavérű, az átlag embernek meg egy hazai félvérre sincs pénze.

Sokan írják, hogy makacsok, meg mittudomén, persze nekik sincs ilyen lovuk, csak azt mondják vissza, amit innen-onnan olvasnak. Tehát nem mérvadó.

2011. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2011. okt. 12. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szükséges semmi más hozzá csak pénz. Szerintem csak irigységből mondják. Egy ilyen lovat csak megvenni drága, fenntartani ugyanannyiba kerül, mintha egy félvér lovad lenne.
2011. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!