Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pákozd és Sukoró (i) körüli...

Pákozd és Sukoró (i) körüli lovardákról irnátok valami információt? Melyik az, amelyik jó és nem drágább 3500Ft-nál?

Figyelt kérdés
Nem a pákozdi Capitolra gondoltam,az nem tetszett. Sukorón van egy, de sose veszik fel a telefont. Pákozd körül csak látom a sok lovat, de nincs kiirva semmi. Ha Nadapon tudtok jó helyet, az is megfelelne.
2011. okt. 14. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz, ha terepezni, mehetsz Jampihoz, Pákozd előtt Fehérvárról menve van jobbra is egy lovarda, Jampiék meg balra, csak ott beljebb kell menni. A lőtérnél is van valami, de ott még nem jártam. Menj nézd meg magadnak.

Én Fehérvár másik felén vagyok, van otthon két lovam, ide keresek normális lovast, aki terepen jól elközlekedik, akár ingyen is, kis munkáért cserébe. Ha érdekel a dolog, írj magánban. Vagy ha kell telefonszám Jampi tanyához.

2011. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!