Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a lovas videó számotokra...

Ez a lovas videó számotokra mit mutat (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=08tleTyRTZY


Ez olyan érdekes videó. Próbáltam fordítani a benne lévő angol szövegeket és az is benne volt ha jól értelmeztem hogy Monica csak akkor állította meg a kamerát amikor a lány leesett. Szerintetek az a videó lényege hogy leesett a lány, vagy valami teljesen más? Nem tudom de olyan szomorú hangulatú így ahogy... Valamennyire tudom hogy mi van benne... Segítetek értelmezni?


2011. okt. 14. 15:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg hogy miért esett le a lány
2011. okt. 14. 16:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem picit rohant a végén a póni, és talán bekanyarodhatott egy éleset, amitől a lány leesehetett oldalra... Egyébként amíg nem tud ülni a seggén vágtában, nem hagynám ugrani..
2011. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az nekem is furcsa volt hogy pattogott vágtában, de hát ha a lovon tudott maradni és ugrani is tudott így... Esés lett a vége az igaz
2011. okt. 14. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
meg se maradna a lovon ha nem kapaszkodna a nyeregkápába. -.- ilyen fiatal kiscsaj aki még lovagolni se tud miért ugrat?? -.-""
2011. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem is kapaszkodott
2011. okt. 15. 10:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kiesett a kislány kontrolla aló a póni, és csak szimplán elrohan vele. Bár tényleg elég érdekes, lehet már az ugrás előtt is volt valami hézag, mert furán ül, nem ül le a fenekére, mégis meghúzza magát, merev.
2011. okt. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon pattogott a nyeregben,csak vitte a ló... Mint aki soha nemült lovon. -.-
2011. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt mintha a ló nekiugrott volna a kerítésnek. vagy csak én vagyok hülye? :O
2011. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy ló nem ugrik neki a kerítésnek, nem hülye... Valszeg igen, nekiszaladt, a kislány nem bírta felvenni, és ahogy kanyarodott egy éleset a kerítés előtt (aki ment már neki majdnem valaminek, vagy ugrott ki a lova ugrás előtt oldalra, az tudja, hogy milyen), a lány pedig leesett..
2011. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,NAGYON,

BBBBBBBÉÉÉÉÉÉNNNNNNAAAAA

BÉNA

2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!