Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerülnek Mezőhegyesen...

Mennyibe kerülnek Mezőhegyesen a fajtiszta nóniusz kancák?

Figyelt kérdés
Tisztavérű nóniuszt szeretnék, fekete színben és kancát,kiváló származással, lehetőleg magasabbat, mert jómagam is 170 cm vagyok, ezért is gondoltam, hogy inkább egy tenyészetből lenne jobb venni, mintsem a hirdetések közül kiválogatva. Azok közt is van szép számmal jó ló, de valahogy biztosabbnak érezném, ha jó referenciájú, minőségi helyről vennék. Nem az első lovam lenne, de most szeretnék egy nóniuszt.
2011. okt. 14. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sok esély van rá,hogy itt választ kapsz. Szerintem hivd fel őket telefonon. De biztos lehetsz benne,hogy borsos áruk van.

[link]

2011. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy lesz, csak gondoltam itt van valakinek saját tapasztalata ezzel kapcsolatban. Azt mindjárt gondoltam, hogy szép áruk van, de hát a jó lovak sosem voltak olcsók. Vagyis ha elakarod adni, akkor túl olcsók, ha venni akarsz, akkor túl drágák. Ez mindig így volt. Felkészültem rá, hogy jó mélyen kell majd a pénztárcámba nyúlnom, de nem tudjátok mégis, hogy kb. mennyibe kerülhet? Tudom, hogy lótól is függ, de mégis mire számítsak?
2011. okt. 14. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Menyél el, énsem resteltem ,ne itt kukacosodjál, honnan tudjuk hogy milyen áravan egy Mezőhegyesi kancának, a ló ára mindég változik.
2011. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban kukacoskodni, de nem lakom túl közel Mezőhegyeshez, és reméltem, hogy van itt köztetek olyan, aki vásárolt már ott lovat. Amúgy ez a gyakori kérdések.hu oldal, szóval kérdezni lehet. Ha nem tudsz, vagy nem akarsz, akkor nem kötelező válaszolni. Mindenesetre köszönöm, hogy vetted a fáradságot, hogy írtál!
2011. okt. 15. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vettem Mezőhegyesen kancát, de a sógorom unokatestvérének a szomszéda kettőt vett tőlük 1.2MFt-ért darabonként. Egyébként meg telefon, mert valószínűleg -mint minden tenyészetben- 200.000-től megy 2.000.000-ig az ár. És nem kedv, hanem tenyészérték alapján.
2011. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!