Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok decathlonos felszere...

Hol tudok decathlonos felszerelést lovasnak vásárolni online?

Figyelt kérdés
Közelben semmilyen ilyen üzlet nincs,ezért gondoltam rendelek.
2011. okt. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát Decathlonost gondolom a Decathlonban, sehol máshol, mert ha máshol veszed, már nem lesz Decathlonos.
2011. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dc webshop nincs.

ajánlom a lovasplaza.hu-t, és a klp.hu-t olcsók és jó minőségűek is a cuccaik

én anno 2000-ért vettem kötőféket (ezelőtt 3 éve) még ki se bojtosodott. .)

2011. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs webáruház:/ Szállítanak házhoz ugyan, de csak valamelyik bolt vonzáskörzetében... Én sem esek bele, pedig szivesen rendelnék rengeteg mindent, több emberrel közösen, de sajna nem lehet, úgyhogy marad az a megoldás, hogy valamikor elugrunk, vagy ha anyának arra van dolga, és van úgy ideje pont, akkor beszalad, vagy aznap megyek vele, és bemegyünk... Vagy lakik arra rokon, akkor látogatással egybekötött Decathlonozást szoktunk tartani:)
2011. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy a decathlonos nem is olyan jó nekem lovagló gatyám volt 2 hónap után KO. szóval többet nem veszek onnan :/
2011. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ellenben az előző hozzászószóval 2008-ban vettem lovaglónadrágot, még mindig jó rám, és akármikor el tudnám passzolni többezrekért "teljesen új!" címszóval. :) Pedig már igen sokat strapáltam.


Én nagyon szeretem a Decathlonos cuccokat, pedig nem is kifejezetten csak lovas cuccokkal foglalkoznak, mégis nekem Ők váltak be a legjobban, a legelérhetőbb áron.


A kérdésedre visszatérve:

Van esetleg olyan ismerős, aki ott lakik valamelyik Decathlon közelében? Őt esetleg meg lehet kérni, hogy ugorjon be, és az egyik eladót kérje meg, hogy vigye oda ehhez és ehhez a termékhez ilyen és ilyen méretben, és akkor Ő meg tudja venni neked.

2011. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak hogy én is közbe szóljak az előttem lévőkhöz:

Azt képzeljétek el, hogy én kb. 1 éve vettem a barátnőmmel a decathlonban egyforma (egyező színű, méretű)lovaglónadrágot és az enyém 1 hónap alatt sz*rrá ment, és a barátnőm meg még most is használja, pedig nem használtam többször meg semmi.. szóval ennyit a minőségéről ://

2011. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem lehet hűdenagy minőséget várni. Aki többször lovagol, és csak 1-2 nadrágot használ, az nem a legolcsóbb dechatlonosat vegye.

Az enyém bírja, de nekem több nacim is van.

De annak aki hetente egyszer, 0,5-1 órát használja, tökéletes.


Egyébként a kérdésre válaszolva, én is ismerőst kérnék meg h vegyen.

2011. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!