Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Titeket nem b*sztatna...

Lovasok! Titeket nem b*sztatnak a lovaglással?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kapom az ívet pár fiú osztálytársamtól ezzel kapcsolatban... Pl ha megszólalok, akkor "mit nyerít ez mindig?", "amikor a lóf*szt szopod", stb... Az egy dolog, hogy beszól, de azért ez a szopós kicsit betett... Mindegy, nem is ez a lényeg... Ennyire gáz lovagolni? Másik oldalról meg az van, hogy milyen egy elit sport, mennyi pénz kell hozzá, mindenki elkényeztetett, gazdag aki lovazik, stb... Titeket nem csesztetnek vele? Már kb majdnem szájbavertem, csak éppen törin voltunk...
2011. okt. 15. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
84%
A kis suttyó proletárok irigykednek! Nekik csak a rongylabda jutott a kutyamergás játszótéren! Sz*rd le őket magasról!
2011. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ó. egy ideig engem is cseszegettek. aztán ráuntak. vagy rájöttek, h attól hogy mondják, én nem fogom abbahagyni. ja és sose szégyelltem, amikor kérdezték, mindig büszkén mondtam hogy igen nekem saját lovam van. és mindenki tudja hgoy nem vagyunk túl gazdagok. csak én arra költök, ami fontos nekem. és a szüleim is tudják, hogy ez nekem mindent jelent. tehát szard le őket. majd úgy is lesz valaki más akit lehet valamivel szekatúrázni, akkor majd kimegy a fejükből. 14l
2011. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mi sem vagyunk gazdagok, nekem nincs is saját lovam, de így is rengeteg mindent megteszek... A srácnak amúgy velem van baja, a kis barátnőjével szoktak osztani, bár nem nagyon érdekel, csak kicsit tényleg szívesen megkenném a pofikáját mikor előjön ezzel a szopós idiótaságával... Mégis hogy reagáljak? Így nem mondhatom büszkén, hogy lovagolok, lovakkal foglalkozom, stb...
2011. okt. 15. 20:40
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Régen általános suliba engem is b*sztattak. Meg most a gimibe pár elkényesztetett liba lenéz.

Meg hadd mondják csak magukat írják le a szemembe, én büszke vagyok arra , hogy lovas vagyok :)

De általába vissza szólok, főleg amikor a lovam "ócsárolják" na azért már ütnék is! Nekem azt ne "ócsárolják" ilyen elkényeztett liba félek aki a számámra az egyik legfontosabb.

Meg van olyan aki azt hiszik (szintén ilyen liba féle, ez a discos-hetentemáspasivaljáró-miniszoknyás csaj-több kg sminkkel), hogy olyan okos és ért a lovakhoz , hát alig bírtam állni a lábamon mert úgy nevettem. Egyszerűen szánalmas :)

2011. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
a lovagláshoz felelöség is kell , a labdakergetést meg minden retaldált hülye tudja csinálni szoval csak erre alkalmasak meg ,hogy szemétkedjenek hameg számon vannak kérve akkor otthon sírnak anyucinak,nem kell velük foglalkozni ugyse lesz belölük semmi nincs semmi életcéljuk,nem tudják,hogy milyen érzés megdolgozni valamiért.
2011. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tök vigasztaló ezt hallani:) Csak akkor is annyira szarul tud esni, vagy nem is tudom, hogy beugatnak olyanra, amit mindennél jobban szeretek csinálni... Írtam volna, hogy a szart is hamarabb szedem ki a lovam alól, minthogy ezeknek a s*ggfejeknek valamit is megcsináljak, csak hát a szart ígyis úgyis kiszedem, úgyhogy mindegy... Csak nem tudok visszavágni sem, mert nem tudja, hogy miről pofázik, bár ezzel már szembesítettem, hogy ne ugasson bele olyanba, amiről fogalma sincs, de szegénynek nincs elég agykapacitása, hogy megértse...:/ Egyébként az a baj, hogy még nem is ilyen plázacica féle, hanem egy idióta csicska a pasi, a barátnője meg egy kis s*ggdugó igénytelen ....... Csak nekik ez természetes, így még be sem szólhatok... De egyszerűen nem tudom elengedni a fülem mellett... Amúgy aki ilyen plázamajom féle, az nem foglalkozik vele, a többiekkel meg jóban vagyok nagyjából, ők erre nem mondanak semmit, néha kérdeznek, válaszolok, azt annyi...
2011. okt. 15. 20:55
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
"Örülök" hogy végre sorstársakra akadhatok itt. Természetesen sajnálom, hogy sokan járnak ugyanebben a cipőben mint te, én vagy azok akik komiztak. Mivel én kb a fél osztály körében utált személy vagyok, az "alvilági" nevem a patás, vagy patkó. Ha engem felszólítanak órán, néha még nyerítést is hallok... Szánom őket, szégyenlem azt is h egyszer még a barátaim is voltak. És ami már alap dolog, hogy ha megemlítem h szoktam lovagolni, természetesen senkinek sem a lóval kapcsolatok lovaglás jut eszébe... Gyűlölöm ezeket a páwa(?) fiúkat, és plázacica csajokat, akik gúnyt űznek az én sportomból, és a lovaimból... Jobb mód ez ellen nincs, csak ha nem veszem figyelembe, mivel én sem eshetek neki az ellenségemnek, irodalom óra közepén egy jobb horoggal (pedig legszívesebben ez tenném) 16/L
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem pont kezemre esett volna visszakézből, mivel mögöttem ül mindkettő... Mondjuk egyszer esett is kezemre, egészen mostanáig nem is hozta fel ezt megint...
2011. okt. 15. 21:23
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

A jobbhorgot nem ajánlom, egyenest üssél inkább, az elől nehezebb kitérni. De a jó öreg tökönrúgás is bejöhet, vagy gyomorszáj. :D


Komolyabbra fordítva: biztos, hogy irigyek, azért mondják, megoldás az is, hogy úgy csinálsz, mintha poénra vennéd, és ráteszel egy lapáttal.

Vagy be is szólhatsz a fiúknak, hogy a lovardában legalább lehet igazi fa..t is találni, nem csak ilyen játékszereket. :D

2011. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Én ott ütöttem a fiúkat, ahol értem amikor ilyeneket mondtak. Aztán megtanulták a rendet.

2011. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!