Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az, ha ülve alszik...

Mit jelent az, ha ülve alszik a ló?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Olyan nincs, hogy ülve alszik a ló. Fekve vagy állva szoktak aludni.
2011. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beteg lehet!
2011. okt. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 x) ***** válasza:
Ilyet se láttam még... :) nem hiszem hogy normális dolog lenne. Eleve az ülés egy természetellenes helyzet a lónak (legalább is sok ideig). Szerintem kérdezz meg egy állatorvost.
2011. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez ülve alszik. Csukva van a szeme.
2011. okt. 16. 11:14
 5/7 x) ***** válasza:
Elképzelhető hogy van valami belsőszervi gondja ami miatt fájdalmai vannak fekvés közben. Például a tüdejét nyomja túlságosan, ezért ülés közben pihenteti a lábait mert nem mer lefeküdni. Vagy a lábával is gond lehet, talán nem érzi magát biztonságban fekvés közben mert csak lassan tudna fölkelni. A lovaknak alapvető ösztöne a menekülés, tehát minél gyorsabban föl kell tudnia állni hogy menekülhessen. Ezért szoktak többnyire állva aludni.
2011. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyik tenyésztői könyvembe benne van,valami betegség miatt van azonnal hívj dokit.csak mivel nem találom semmi pontosat nem tudok most :S


még csak tanulom

2011. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A lábával van gond. Ha túlerőlteti, akkor sántít, vagy egyszerűen csak felemeli a lábát, és tartja, nem bírja, vagy nem akarja letenni. Egy balesete volt régebben. Nem az én lovam.
2011. okt. 16. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!