Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi idős volt a ló mikor...

Mennyi idős volt a ló mikor kaptátok? Most hány éves? Milyen a viszonyotok vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
10 volt mikor kaptam most 14! Nagyon jó! *.* :D
2011. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

8 volt most 21.

tökéletes viszonyban vagyunk :)

2011. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Jó baráti viszony, megosztja velem a titkait, még sörözni is elmegyünk néha. :)
2011. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mindkettő 10 évesen került hozzám most 11 évesek. Az egyik bértartásban van ahol edző oktat a másik otthon. Mindkettővel jó a viszonyom:) Amelyik bértartásban van az heveder iszonyos(már így hoztuk, de már sokat javult) Mikor én nyergelem akkor nem akar megcsípni csak a fát harapdálja, de már mondták a lovaglótársaim h nekik szokot csípni és volt h kirugott:S szerencsére nekem nem csinált ilyet:) Amelyik otthon van az követ a legelőn. fütty szóra hozzám jön:)
2011. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első lovam 2 éves volt, most 20. Szerves része az életemnek, minden rezdülését ismerem, ő is az enyémet. :-)

Második saját lovam ennek az előzőnek a csikója, születése pillanatában is ott voltam. Olyannyira jó a kapcsolatunk, hogy még a belovaglása is valami hihetetlen módon történt. Ötéves jócskán elmúlt, amikor elkezdtem vele dolgozni - hatalmas, langaléta csikó volt, féltettem az ízületeit, megvártam, míg jól beerősödött - talán kétszer futószáraztam, de éreztem, hogy a ló azt akarja, üljek rá. Tisztában vagyok a lókiképzés mikéntjével és minden más lónál abszolúte be is tartom, mit, mikor, hogyan kell csinálni, de ezzel a lóval én együtt aludtam, kezemből evett, vezetékszáron már nagyobb korában is simán kivittem terepre is az anyja mellett, szóval különleges volt az egész. Fogtam magam és ráültem. Azonnal működött, mindent értett, mindent csinálni akart, kedvemben akart járni. Az első felüléstől számított egy hónap múlva egy C0 kategóriás ugróversenyen (a ló első versenye volt) második helyezést hoztunk. Csak idővel vertek meg minket, mert a fiatal lovat nem mertem nagyon megforgatni az akadályok között. :-)

Sok lovam van, kizárólagos tulajdonom csak 5, de családilag van majdnem 30 ló, de ez a lovam mindig különleges marad nekem.

Még egy ilyen szívem csücske lovam van, egy arab mén, ő 6 évesen került hozzám, most 13 éves, imádjuk egymást, ő volt az, akit terhesen is végig lovagoltam, úgy vigyázott rám, hogy aki látta, nem hitt a szemének. Ha vágtázni akartam, előbb mindig hátranézett, hogy akkor most komolyan gondolom? Aztán szépen, tatásan beemelte magát vágtába, pedig amúgy egy nagyon menős, pörgős, fékezhetetlen ló.:-)

2011. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 éves volt a kanca, a csikója 2 hónapos. Most 11 éves a kanca, a csikó meg 5 éves. A kancával jobb a kapcsolatom, mint a csikójával. Talajon gyönyörűen hallgat rá, de ha már rajta ülök mindjárt Janinak érzi magát. A kanca minden egyes mozdulatomat, rezdülésemet ismeri, és viszont. A kanca szóra tudja mit szeretnék, hanglejtésből sejti hogy most rosszat csinált, vagy dícsérem, a fiával már más a helyzet. Ő sokszor bepróbálkozik. Nem túl sűrűn volt fegyelmezve, de nincs vele baj, csak meg kell neki mutatni a foglalkozások elején, hogy nana nem úgy megy az ahogy ő gondolja. :) Egyébként nagyon szeretem őket, mindkettő a saját lovam. Egyszerűen csak hobbiból tartjuk őket saját telken(pici istállóban), de sajnos nem tudom megadni azt nekik amit igazán kellene, és ezt nagyon sajnálom, de ahhoz meg túl önző vagyok hogy megváljak tőlük, sajnos több pénzt meg nem tudok rájuk áldozni.
2011. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6éves volt...most 8. imádom *.* nagyon szeretjük egymást jól kijövünk :)
2011. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en 10 eves koromban kaptam hollandiabol egy teljesen belovagolt akkor 2 eves friz csodort! most 13 eves vagyok es dijugrato es military versenyekre jarunk es nagyon szeretjuk egymast!
2011. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Manolescu Alexa Time imádom azt az élénk kis fantáziádat :)
2011. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És Diablonak hívják, ugye? :P
2011. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!