Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit mondjak neki? (lent)

Mit mondjak neki? (lent)

Figyelt kérdés

Egy nem messze lévő lovardába kezdtem lovagolni, de nem volt jó az oktatás és átmentem egy másik helyre. Ennek vagy 3 éve. Az "új" hely jó volt de aztán az ottani edző eléggé félvállról vett mindent szóval szemembe a színvonal az oktatásról erősen csökkent.

Ahol kezdtem ott van egy másik edző (aki régen is ott volt de akkor még bértartóként). Lehet, hogy emlékszik rám.

Nem ciki, hogy vissza megyek a helyre?

Ha felhívom telefonon mit mondjak neki?


2011. okt. 16. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ciki lenne. Elvégre az edző érdeke hogy járjanak hozzá lovagolni.
2011. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha barátsággal váltatok el. Tudja, hogy másik lovardába mentél át? Ha nem, akkor meg úgyis mindegy. Ha felhívod, akkor csak annyit mondj, hogy mikor tudna veled foglalkozni. Nem kell magyarázkodni, hogy miért mentél el, bla bla bla. Nézd, ez nem egy nonprofit vállalkozás. Te fizetsz, és a pénzedért egy minőségi oktatást vársz el. Ha nem kapod itt, akkor mész amoda. Szóval légy kedves, barátságos és illedelmes vele, és ne magyarázkodj!
2011. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számára úgyis csak a pénz számít. Semmi köze hozzá, hogy miért mentél el, miért jöttél vissza stb. Ő csinálja meg amit te a pénzedért elvársz, te pedig fizetsz... Ennyi.

Telefonon pedig csak annyit mondj, mikor mész, mennyi ideig lovagolsz, és megkérdezed, mennyibe fog mindez kerülni.

2011. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!