Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi volt életetek legérdekesebb...

Mi volt életetek legérdekesebb lovas története?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy milyen vicces dolgok történtek veletek a lovardában, vagy terepen, vagy lovaglás közben. Nálatok szoktak poénkodni a lovasok?

Nekem az volt, amikor a lovam gondolt egyet, és belefeküdt a vízbe. Csurom víz lettem.


2011. okt. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. vágtám.Terepen, a napfényben, a szél csapkodta a hajam, élvéztem ahogy lovagolo hihetetlenk.. érzés volt:) Ráadsául egy helyes sráccal;)
2011. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dinaa :D válasza:
100%

Idén nyáron volt...elég ciki :DD Külföldön voltunk( német nyelv ), és sikerült kikönyörögnöm, hogy elengedjenek egy egy órás tereplovaglásra. 4en voltunk + az oktató. Elindultunk, de nem nagyon értettem hogy miket dumál, mivel csak angolul értettem volta xD De mondjuk a lovaglásnál nem a nyelv számít...:)A lényeg, hogy egy elég makacs lovat kaptam, aki sztem már nagyon unta magát, és egyszer csak megfordult!, elkezdett ügetni, aztán visszafordult, és nekitámadt egy másik lónak....:|| szerencsére sikerült visszafognom, milőtt megharaphatta volna a lovast is :/ Nagyon gáz volt még, hogy bocsánatot se tudtam kérni :||

Na ez volt az én történetem :DD

2011. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy meleg nyári napon a lovam megpróbált belefeküdni az itató kádba xD Végül sikerült beleállnia és alig bírtuk kivonszolni belőle xD
2011. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elso lovas emlekem hogy talan 2 evesen az egesz labfejem egy lo szajaban van :D
2011. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a legérdekesebb az volt mikor a lovam a kólika jeleit mutatta, de csak annyit hogy nem jött bélsara, és nézte a hasát...íghát kihívtuk a dokit, és addig séta, hogy elinduljon a bélmozgása és kijöjjön a bélsár... nah ahogy bevittük a vizsgálóba a lokihoz...ott ragta ki, mielött megvizsgálták... XD ezt 2x megcsinálta már..(frontérzékeny szegényke...és ilyenkor ezt csinálja)
2011. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem velem történt, de egy ismerősöm mesélte egy ismerőséről:

A csaj lemosta a lovát valami sima bolti samponnal, és a ló pont akkor vedlett, tehát csomókban jött a szőre... A lány tökre beparázott, hogy úristen, megkopaszodik a lova a sampontól, vett kismillió kenőcsöt meg krémet, agyon kenegette meg vitaminozta a lovat, majd rájött, hogy csak vedlik, és semmit nem cseszett el:DD

2011. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!