Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a videóról? Ló...

Vélemény erről a videóról? Ló és lovast külön légyszi!

2011. okt. 19. 16:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
a lónak négy lába van, a lovasnak kettő
2011. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
69%

Nem te voltál a képes kérdező? :-) Ha nem akkor bocsi...


Szerintem OK minden, bár elvileg ugrás előtt 3 lépéssel jobban bele kell ülni a nyeregbe és meghajtani a lovat, hogy nagyobb legyen a lendülete.

2011. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Melyik képes? Mert voltam én is képes! :D
2011. okt. 19. 16:58
 4/28 anonim ***** válasza:
80%

lovas:a 2. videon nem enged elégé a kéz,hosszuak a szárak,tulságosan kikönyít,nincs keretbe a ló,picit kevés a lendület,az ívek nincsenek látványosan meglovagolva (nincs meghajlítva a ló ),2:19- nél nincs összerendezve az ugrás elött a ló és elmaradtak a félfelvételek ennek hatására nagyon az akadály alá került,

ló:nagyon sokat segít a lovasnak ,a lovas ugymond "magára hagyja" de mégis megcsinál mindent nem szegül ellen és akkor is beválalja az ugrást ha rosszul jön ki a távolság szoval jó fej jól idomitott "automata ló".de összeségében nem rossz az egész.

2011. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A második és harmadik videót azért raktam fel mert onnan indultak. Nem tudom látszik-e de a lány rengeteget szenved azzal hogy lova jobb kézen vágtázzon. Ennek az oka a 3.videóban van. Mint látszik egy párszor leviszi az akadályról vagy éppen átugorják. Ez is a 3.videóban talál válaszra. Le volt kötve évekig így ha jobb kézről csinálna bármit is annak nem lesz sok eredménye.
2011. okt. 19. 18:56
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
ja és még anyit a fentiekhez,hogy nem tud a ló fordulni mert nem fogja a külsö szárat ez a lovas hibája.
2011. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ja és nem bevállalja a ló az ugrást hanem a ló ki akarja kerülni de nem hagyja neki!
2011. okt. 19. 19:40
 8/28 anonim ***** válasza:
68%

ló: szép jó úgytűnik okés

lovas: az ugrás feletzt felemeled a kezed és kiugrassz a nyeregből. ez nemjó. sokat kell javítanod az üléseden

2011. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
engem annyira zavar az h olyan hosszú a szár :/ nem tom miért de szentem lehetne kicsit rövidebb :) megszentem is bedölsz és ugy látszik minta akkor a kezeden támaszkodnál vagy csak nekem tűnik igy ? :O
2011. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is támaszkodik a kezére is és mintha a kengyelre is támaszkodna néhol.
2011. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!