Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan magyarázzam el? (nagyon...

Hogyan magyarázzam el? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék lovagolni, ezt meg is engedné, anyukám, de azt mondja, télen nem...én mondtam erre, hogy majd felveszek egy kabátot, de ő hajthatatlan..szerinte télen nem lehet lovagolni... helyette nyamvadt énekarra akar jártani, pedig oda nem szeretnék.. pedig én lovagolni akarok és kész! Annyira imádom a a lovakat.. :( miért nem lehet télen? Még az is a baja, hogy a lovaglás nem hétköznapi dolog...szerintem meg az! vagy ha nem is az, akkor is nagyon jó.. :'( hogyan vegyem rá??
2011. okt. 19. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Én azt javaslom, hogy menjetek el egy lovardába édesanyáddal, és beszélgessetek az oktatóval. Ő sokkal jobban el tudja mondani édesanyádnak, hogy miről is szól ez a sport, hogy mik az előnyei (és esetleg a hátrányai) és hogy lehet-e télen lovagolni. És ami még nagyon fontos, hogy ne erőszakoskodj, légy megértő a szüleiddel szemben.
2011. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 x) ***** válasza:
54%

Hát akkor én elárulom neked hogy én télen is vékony mellényben lovagolok. Egyszerűen nem lehet fázni, sőt nagyon meleged lesz kabátban is. Persze mihelyt vége a lovaglásnak egyből vegyél föl valamit mert meg lehet fázni utána. Amúgy hidegben sokkal kellemesebb lovagolni mint melegben.

És igaza van az elsőnek, menjetek be az oktatóhoz, ő meg tudja majd győzni anyukádat.

2011. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valahogy megpróbálom rávenni, hogy elmenjünk :) Köszi!
2011. okt. 19. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Azért egy kabát bizony jól jön a lovagláshoz, de télen inkább a lábad fog fázni, mint a felső tested. Én is már gondolkodok egy thermocsizmán, mert hiába húzok bélelt bakancsot 3 zoknival, úgyis fázni szokott a lábam.

Szerintem is vidd ki anyudat a loviba, ott az oktató mindent elmond és segít meggyőzni, hogy elengedjen.

2011. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs szebb dolog, mint a hóban vágtázás(persze ésszel)*.*♥

Anyukám se akarta, hogy menjek, de elmagyaráztam neki, hogy nekem ez az életem és ezt akarom csinálni. Ő meg azt mondta, hogy csináljam de pénzt nem ad.. Még jó, hogy apu adott..:D Meg apukámnál volt lovam is, úgyhogy tiltani sem tudott:))

2011. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!