Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi volt életetek legcikibb...

Mi volt életetek legcikibb pillanata?

Figyelt kérdés
akár versenyen vagy táborban, edzésen...
2011. okt. 19. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
-.-
2011. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem...
2011. okt. 19. 21:08
 3/18 anonim válasza:
10%
mikor szthánytam barátnőm egész lakását..:D
2011. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ahham :D lovastémára gondoltam de köszi :)
2011. okt. 19. 21:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Tereplovaglásnál a ló megcsúszott egy nagy pocsolya szélénél (lépésben), és térdre esett, én meg bele a pocsolyába... A lónak semmi baja nem lett, de én csuromvizes lettem. Visszafele meg majdnem lelőtt egy vadász minket, még jóval lakott terület határán belül, a földúton, alkonyatkor...
2011. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
uh...a pocsolyás nemrossz... de hogy majdnem lelőttek :S
2011. okt. 19. 21:43
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
seggre estem kőfal után - versenyen, tegyük hozzá. szó szerint seggre. azt hittem nem ugrik el, majdnem meg is állt a lovam, végül 110 helyett ugrott 120-at, én meg félreültem a nyeregből. úgy röhögtem az edzőmmel együtt, hogy csak na :)))
2011. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

Ismeretlen terepen lóval együtt "beestünk" egy magas növényekkel benőtt árokba. Illetve, én leestem mellé, és mozdulni sem tudtam, beszorultam közé és a árok széle közé, úgy hogy még a mobilomat sem értem el. Rosszul is végződhetett volna a dolog (egyedül voltam, lakatlan környék volt), de a lónak volt annyi esze, hogy elindult előre. Azt hittem, kulccsonttörés lesz a minimum (a két vállam majdnem egymáshoz ért), de szerencsére egy-két karcolással, zúzódással megúsztam.

Ráadásul az árok alján volt egy 20 centi víz, úgyhogy a nadrágom merő egy víz lett..

2011. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
ló alattam is térdelt már,de az én esetembe mai napig nem tudtuk mibe botlott meg vagy mi volt,de én leszaltóztam róla XD
2011. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A ló NEM TUD TÉRDELNI! értsétek már meg! A ló a csánkjára, CSUKLÓJÁRA esik... NEM a térdére.. tudjátok hol van a térde?
2011. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!