Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten keresek olyan...

Budapesten keresek olyan lovardát ahol (XVII. kerület előnyben). Vélemény?

Figyelt kérdés

Ahol az oktatásért adott pénz valóban hasznos és nem vész el, tehát úgy értem hogy fejlődni is lehet és nem csak rátesznek a lóra aztán leszarnak, meg csak lötyögsz rajta.

Lovas suliba járok, muszáj fejlődnöm és nagyon kéne egy rendes edző !!! (kezdő vagyok)


2011. okt. 19. 22:40
 1/6 AM33 válasza:

Itt sok lovardát találhatsz elérhetőségekkel és részletes leírásokkal: www.lovardakalauz.hu

Megyénként, településenként, városonként, a kerületeket is felsorolják. Sok szerencsét!

2011. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privát emailt, én is arrafelé lovazom, és több lovardát is ismerek.
2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Kedves Utolsó : rendben írok privátot. :)

2011. okt. 20. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdésem lenne nekem is, bár nem járok lovas suliba, viszont költözés miatt Pesten kellene új lovarda után néznem.

Egy két helyen már jártam, de kezdem elveszteni a reményt, hogy tényleg van még normális lovarda errefele... :(

2012. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Budapesten belül merre? :) És miket néztél eddig?
2012. jún. 14. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
17. kerület környékén. Jó sok lovarda van arra, tudom, de pl. a Berribe vagy az Akadémiára nem mennék, itt se sok jót írtak róluk...
2012. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!