Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Equimax Tabs - mennyibe kerül?

Equimax Tabs - mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

(Equimax Tabs féreghajtó lovaknak) Mennyibe kerül?

És az Eraquell Tabs? Mennyibe kerülnek?


Normális válaszokat kérnék, köszönöm :)


2011. okt. 20. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

a másikat nem találtam.

2011. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért nézed az equimaxot, gyanús, hogy galandféreg is van a lóban? Az eraquell csak ivermectint tartalmaz, viszont ha olcsón akarod megúszni, akkor vegyél inkább noromectin folyadékot, és add a lónak szájon át.

Ha galandféreg ellen akarsz valamit, akkor kell az equimax, vagy bármi más praziquantel tartalmú anyag.

2011. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszadó: Köszönöm :)

Második: nem tök mindegy neked? :) 1. nem olcsón akarom megúszni, csak ha már veszek, jó legyen és hatásos :) 2. legelőn tartom a lovam, egy ismerősünknél és oda nem jár állatorvos féregteleníteni, szóval én fogom neki elintézni :) 3. Eddig (mivel 1 hónapja került oda) rendszeresen kapta a féregtelenítőt..... 4. miért ilyen bunkón kérdezed meg? 5. akkor ne válaszolj, ha csak ilyet tudsz mondani.. köszi..

2011. okt. 20. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, segíteni akartam. Az equimax drága, azért mondom, ha nincs galandféreg gyanú, akkor felesleges. Ivermectin tartalmú féreghajtó meg mind ugyanolyan, mindegy, hogy tabletta, paszta, vagy folyadék. Egyáltalán nem bunkón mondtam, nem tudom, miért látod bele azt, lehet, hogy az a divat itt az oldalon, de nem mindenkinél. Én csak a pénztárcádat kímélném, lehet azt a párezer forintot másra is költeni. :)
2011. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, bocsánat és köszönöm :)
2011. okt. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!