Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasiskolában milyen gyakran...

Lovasiskolában milyen gyakran lovagolnak? Lécci irjatok!

Figyelt kérdés
szeretnék középsuliba továbbmenni de egyenlőre még a suli sincs meg. azt szeretném tudni hogy ott milyen gyakran lovagoltok, miket csináltok vagy hogy kb miböl áll egy tanítási nap. előre is köszi a rendes válaszokat 14/L
2011. okt. 20. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem értelek.Középiskolát kérdezed, vagy a lovasiskolát?
2011. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

a lovasiskola egy olyan hely,ahol meg lehet tanulni lovagolni. Semmi köze az állami középiskolákhoz. Középiskola mellett te még simán járhatsz lovasiskolába, ha az időd engedi :D


(mondjátok, hogy kamukérdés...)

2011. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azok a középiskolák, ahol állattenyésztés tanulnak, megint teljesen más téma...
2011. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem a pettkó szandtner tibor félékre gondolt :)
2011. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lovardába akkor mész, amikor az időd megengedi, vagy amikor az edződ ráér. Ha lovakkal kapcsolatos középiskolákra gondolsz, tehát lótenyésztő szakra, meg hasonló, akkor ott sajnos nem tudok segíteni, mert én közgazdaságira jártam.
2011. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván a lovakkal kapcsolatos középiskolákra gondolt... Nem tudom, szerintem inkább válassz egyet, ami közel van hozzád, és tetszik, és írj ki arról egy kérdést, mert akkor konkrétan arról megkaphatod az információkat, és többet is, mint hogy mikor lovagolnak... Amúgy szerintem akár naponta is, ez olyan mint egy sportsuliban a tesióra..
2011. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
olyan középsulit ami kapcsolódik a lovakhoz. mindenkinek köszi a választ. akkor remélem minden nap.
2011. okt. 20. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Pettkó szandtner Tibor,Bábolna.

csak és kizárólag lovakra szakosodott középiskola

2011. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó: ez benntlakásos? mert én csak akkor tudnék oda menni. köszi a válaszod :)
2011. okt. 22. 19:06
 10/13 anonim ***** válasza:
igen,van kolesz! :)
2011. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!